Nový hit leta? Džínsy, ktoré sú takmer bez látky. Napriek tomu stojí 168 dolárov

1358

Firma Carmar z Los Angeles, ktorá vyrába džínsy, začala podľa serveru ponúkať „extrémne vystrihnuté“ nohavice, ktoré naozaj nenechávajú nič na predstavivosť. Odev samotný je skutočne takmer všade „vystrihnutý“.

Okrem zrejme veľmi silných a robustných švov sa tieto pohodlné džínsy skladajú ešte z pútok na opasok a zipsu. Predávajú sa za 168 dolárov.

 Objavili sa aj vlani v  Tokiu 

Takmer neexistujúce džínsy pripadajú podľa serveru Huffington Post väčšine ľudí smiešne, používatelia Twitteru na nich však našli jedno pozitívum. „Aspoň majú vrecká,“ píšu. S posmechom sa stretli aj na sociálnej sieti Reddit. Webové stránky firmy napriek tomu hlásia, že sú všetky kusy už vypredané. Záujemcovia o nohavice sa môžu zapísať na čakaciu listinu.

Spoločnosť Carmar však neprišla s týmto neobvyklým nápadom ako prvý. Správy o „nahých“ džínsoch plnili médiá tiež na jeseň minulého roka, keď sa objavili na prehliadkových mólach v Tokiu.

Predstavenie nohavíc vyvolalo tiež otázku, pri akej príležitosti si človek môže odev tohto typu obliecť. Carmar v reakcii na to navrhol hneď niekoľko možností. Džínsy sa vraj dajú nosiť na pláž či napríklad na karneval.