Ošípané zožrali zaživa farmárku († 56). Pri kŕmení omdlela a spadla do chlieva

2156

Nešťastný osud stretol nemenovanú farmárku z ruskej oblasti Udmurtsko. Keď šla nakŕmiť svoje ošípané, omdlela a spadla priamo do ich chlieva. Hladní bravy začali bezvládne telo okusovať, ženu nakoniec usmrtili. Polícia uviedla, že je z incidentu zhrozená a povolala forenzných expertov. Píše o tom web metro.co.uk.

Prečo presne farmárka omdlela, nie je isté, špekuluje sa, že utrpela epileptický záchvat. Prestala v každom prípade ovládať svoje telo a ošípané toho okamžite využila. Kompletne ju zožrala tvár, uši a aj ramená. Žena zomrela na následok straty krvi.

 Farmárku zožrali zaživa jej  ošípané 

Na smrť upozornil jej manžel, ktorý bol v tom čase chorý. Keď sa žena z kŕmenia dlho nevracala, išiel skontrolovať, čo sa stalo a uvidel zvyšky jej bezvládneho tela v chlieve s ošípanými. Zhrozene zavolal políciu, ktorá incident momentálne vyšetruje.

Prasačí ostrov na Bahamách: Prasiatka sa tu váľajú na pláži a plávajú s ľuďmi v mori

Hovorca miestnej vyšetrovacej komisie uviedol, že na miesto činu boli povolaní forenzní experti. Budú sa snažiť zanalyzovať, ako presne k smrti došlo a čo ošípané k útoku viedlo. „Nič tak šokujúceho sme nevideli niekoľko rokov,“ priznal hovorca.

Majiteľka najslávnejšieho českého prasaťa Hektora († 10): Jeho odchod nesiem ťažko, ale mal krásny život