Paris Hilton: Moje domáce sex video mi zničilo život

627
LOS ANGELES, CA - JUNE 12: TV personality Paris Hilton arrives at the U.S. Premiere of 'The Beguiled' at Directors Guild of America on June 12, 2017 in Los Angeles, California. (Photo by Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

     Dedička hotelového impéria Paris Hiltonová (36) hovorí, že mohla byť druhou princeznou Dianou, ktorú miloval celý svet. Ale zverejnená nahrávka, na ktorej sa oddáva sexuálnym hrám s bývalým partnerom, jej vraj zničila život. Ľudia na ňu pozerajú inak a odsudzujú ju.

Na videokazete je záznam z intímnych chvíľok Paris s jej bývalým partnerom Rickom Saloman. Video vzniklo v roku 2001 a bola zverejnená o tri roky neskôr samotným Saloman, ktorý išiel po peniazoch a myslel si, že na nahrávke zarobí balík.

„Je to naozaj ponižujúce a veľmi mi to ubližuje. Celý život som hľadela k princeznej Diane. K tej elegantnej žene, ktorá bola vždy tak pokorná a milá. Taká som mohla byť aj ja. Ale kvôli tej nahrávke teraz budem navždy pranierovaná,“ posťažovala sa.

„Ľuďom je úplne jedno, že som tu nahrávku nenahrávala s tým úmyslom, že by mala byť niekedy zverejnená. Bolo to súkromné a nikto to vidieť nemal. Von sa to dostalo nie mojou vinou,“ oznámila dotknutá Hiltonová v rozhovore pre magazín Marie Claire.

Paris teraz spytuje svedomie a hovorí, že by Salomona najradšej nikdy nestretla. Keby ju k nahrávke netlačil, nikdy by k ničomu takému nepristúpila.

„Je to jediná vec, ktorú v mojom živote skutočne ľutujem. Keby som mohla, okamžite to zmením. Kiež by som ho nikdy nestretla. Kvôli tomu som niekoľko mesiacov nemohla opustiť svoj domov. Bola som v depresii a tak ponížená,“ pokračovala s tým, že od tej doby už nikomu neverí a dáva si na ľudí pozor.

„Než si niekoho naozaj pustím k telu, celkom to trvá. Muža si preverujeme, pretože už nechcem nič podobné zažiť. Veľa ľudí ma len využívalo,“ dodala.