Zatiaľ čo si užívala dovolenku, zbúrali jej dom! Susan Hodgsonová (60) z americkej Atlanty sa nestačila čudovať, keď jej zavolala susedka s tým, či si niekoho najala na demoláciu domu. Susan však nemala potuchy, o čom hovorí. Nakoniec zistila, že došlo k chybe a stavebná firma zborila jej dom omylom.

Susan Hodgsonová (60)

Na tento telefonát od svojej susedky Susan nadosmrti nezabudneme. Rodáčka z americkej Atlanty si užívala dovolenku, keď jej zazvonil telefón. „Najala si si niekoho, aby zbúral tvoj dom?“ spýtala sa jej susedka. Šokovaná Susan odpovedala len, že „nie“. Na to jej susedka oznámila, že jej práve niekto barák zdemoloval.

Šialený výsledok operácie! Lekárka omylom vyoperovala pacientovi zdravé oko! Muž oslepol!

Žena zo susedstva vraj robotníkov konfrontovala, ale nedočkala sa od nich odpovedí. Susan pre televízny kanál Fox 5 Atlanta povedala, že na ňu boli hrubí. Jeden z nich jej vraj povedal, „aby zmĺkla a starala sa o svoje veci.“

Stávkar vyhral ohromnú sumu! Po čase zazvonil telefón. „Prepáčte, bol to omyl,“ povedali mu

Susan sa preto obrátila na príbuzného, ktorý sa na miesto rozbehol. Potom, čo skontroloval všetky dokumenty, robotník vraj pripustil, že je na zlej adrese. Našťastie vo chvíli demolácie v dome nikto nebýval. „Je to zabednené zhruba pätnásť rokov,“ pripustila Susan s tým, že sa ale o dom aj pozemok starajú. „Stále zisťujeme, čo robiť,“ dodala.

Firma zodpovedná za demoláciu sa jej ešte neozvala. „Je ťažké uveriť, že si niekto myslí, že má právo jednoducho prísť, niečo zničiť, odísť od toho,“ uviedla s tým, že sa ani firma neobťažovala ospravedlniť sa.