Zhruba 300 návštevníkov swingers party vyhradenej pre voľný sex každého s každým muselo rýchlo utekať z budovy v nemeckom meste Hattingen na západe Nemecka, kde došlo k úniku smrteľne nebezpečného plynu. Mnohí mali na sebe len župany a autobusy ich transportovali do zdravotníckych zariadení, kde museli byť vyšetrení. Trpeli totiž príznaky otravy oxidom uhoľnatým!

Únik smrteľne nebezpečného oxidu uhoľnatého ohlásil v sobotu v nočných hodinách alarm špeciálneho čidla v swingers klube v nemeckom meste Hattinngen, ktoré sa nachádza medzi Dortmundom a Düsseldorfom na západe krajiny. O kurióznom prípade informovali nemecké aj svetové médiá.

Kevin Spacey môže byť zbavený obvinenia zo sexuálneho útoku. Zmizol kľúčový dôkaz

Vnútri klubu sa práve nachádzalo asi 300 návštevníkov, z ktorých mnohí sa práve venovali svoje obľúbené činnosti, teda neviazanému sexu s kýmkoľvek volným. Všetci museli byť urýchlene evakuovaní. Na veľkej obliekanie nebol čas. Mnohí vybehli von len v župane.

Divné úmrtia 22: Vášnivý cyklista na výlete neprežil návštevu sexshopu!

Na miesto zamierili hasiči, ktorí zabezpečili transport naháčov do nemocníc, vzhľadom k tomu, že asi 10 z nich sa sťažovalo na nevoľnosť a potrebovalo lekársku starostlivosť. Všetky ostatné tiež museli prehliadnuť zdravotníci.

Až, keď hasiči na mieste preukázali meraním, že nebezpečný plyn sa už na mieste nevyskytuje, mohli sa evakuovaní ľudia vrátiť pre svoje osobné veci. Party však potom už ďalej nepokračovala.

Zo svetovej gymnastky pornohviezda.

Oxid uhoľnatý je bezfarebný plyn bez chuti a bez zápachu. Jeho únik je preto dvojnásobne nebezpečný, pretože ho nemožno ľudskými zmyslami zistiť. Otrava vedie k nedostatku kyslíka v krvnom riečisku a neskôr v celom organizme, čo vedie k bolestiam hlavy, nevoľnostiam, únave a v najhoršom prípade aj k smrti.