Terézia zo Šiah si na súde vypočula verdikt dvadsaťpäť rokov za mrežami! Šesťdesiatdeväťročná seniorka bola odsúdená za tri pokusy o vraždu a podvod. Od troch žien si mala požičať viac ako 120 tisíc eur a potom sa ich snažila otráviť atropínom, ktorý im sypala do kávy. Žena však tvrdí, že je to spolčenie proti nej.

Na dvadsaťpäť rokov do väzenia poslal súd seniorku Teréziu, ktorú uznal vinnou z troch pokusov o vraždu a podvod. Šesťdesiatdeväťročná dôchodkyňa vraj dokázala z ľudí vylákať veľké množstvo peňazí. Oblafnúť vraj mala aj miestneho farára, ktorého podľa informácií televízie TV JOJ nalákala na podnikanie s paradajkami a šampanským. Od troch žien si navyše mala požičať viac ako 120 tisíc eur. Všetky tri sa údajne neskôr snažila otráviť.

Giulia Tofana bola najväčšia sériová vrahyňa, otrávila 600 mužov

„Strácala som motoriku. Nemohla som hovoriť,“ uviedla jedna z obetí Klaudia s tým, že niekoľkokrát skončila v nemocnici. Seniorka jej pri každej schôdzke, kedy prejednávali splácanie dlhu, do kávy či čaju sypala atropín! Keď sa Jana napila pripraveného nápoja, mala pocit sucha v ústach a pocit, že potrebuje ísť na záchod. „Strašne sa mi plietol jazyk, nemohla som hovoriť, nemohla som chodiť,“ opisuje ďalej s tým, že aj ona skončila v nemocnici.
Jedna zo žien poslala vzorku kávy na expertízu, ktorá vraj potvrdila, že obsahuje atropín. Terézie tvrdí, že je nevinná. O prípade tak bude ešte rozhodovať Najvyšší súd.

Manželky gangstrov, vrahyne aj trávičky, to sú kriminálničky z 20. storočia