Osemnásťmesačná Madison Gatlinová z Floridy trpí zriedkavým ochorením, ktoré postihuje lymfatický systém. Na tele sa jej tvoria nezhubné nádory. S dvoma menšími sa už narodila. Kvôli nim jej ruky narástli do nenormálnych rozmerov a neforemné útvary má tiež na hrudníku.

Lekári si podivného útvaru všimli už na ultrazvuku. V piatom mesiaci tehotenstva vtedy lekári oznámili Madisonině matke, že niečo nie je v poriadku. Mali strach, že sa jedná o niečo vážneho a bábätko sa ani nenarodí.

Keď potom prišla na svet, prorokovali, že sa možno ani nedožije prvých narodenín. Dievčatko podstúpila rad operácií a má sa čulo k svetu.
Madison Gatlin 02    „Je to naša malá bojovníčka. Je plná optimizmu. A my jej hovoríme, že je také bábätko od Hulka. Horná polovica jej tela vyzerá ako hora svalov, ako keby chodila cvičiť a posilňovala,“ popisuje jej matka.

„Raz sa ma dvaja chlapci na pieskovisku spýtali, prečo má tak veľké ruky. Povedala som im, že je jej otecko Hulk. Okamžite sa im rozžiarili oči a Madison pre nich bola hviezda. Bola by som nerada, aby sa ľudia mojej dcéry štítili. Nie je na nej nič zlé,“ pokračovala zúfalá matka, ktorá zháňa peniaze na ďalšiu potrebnú operáciu, ktorá by jej dcére uľavila od trápenia.
Madison Gatlin 04    Malé dievčatko má totiž často bolesti a zväčšené tkanivo jej bráni v pohybe. Nemôže sa tak hrať ako zdravé deti. Touto mutáciou trpí na celom svete dohromady asi 200 ľudí, väčšina z nich sa bez lekárskej pomoci nedožije vyššieho veku. Matka dievčatka dúfa, že sa jej podarí zohnať potrebnú sumu peňazí a operácia jej dcéru zachráni.
Madison Gatlin 03 Madison Gatlin 05 Madison Gatlin 06