Týždeň pred očakávanou spoveďou vojvodov zo Sussexu vypustila televízna moderátorka Oprah Winfreyová (67) do éteru dve malé ochutnávky. V polminútovej ukážke princ Harry (36) prehovoril o tom, aké ťažké bolo z rodiny odísť, a priznal moderátorke svoj najväčší strach – že oba s Meghan (39) skončia rovnako ako jeho zosnulá matka.

Už túto nedeľu americká stanica CBS odvysiela 90 minút rozhovor Oprah Winfrey s Meghan Markleovou a princom Harrym. V najosobnejší spovede vojvodov zo Sussexu nebude o šokujúce a doteraz nepočuté informácie núdze. Ako Winfrey niekoľkokrát spomenula, žiadne tému nezostane tabu. Pre divákov si teraz pripravila dva krátke trailery.

Princ Harry a jeho rodiny bez ochranky

Obe videá sa viac menej zameriavajú na to, čo má Harry na srdci. V prvej ukážke podfarbenej veľmi dramatickou hudbou zmieni princ svoju obavu z toho, že sa história bude znova opakovať. Týmito slovami naráža na svoju mamičku princeznú Dianu (†36), ktorú pozornosť celého sveta a vtieravosť médií nakoniec pripravila o život.

Otázkam sa v ukážke nevyhne ani Meghan. Winfrey sa jej napríklad spýta, či sa v čase svojho pôsobenia v rodine rozhodla mlčať, alebo bola umlčaná. Na odpoveď si však verejnosť bude musieť počkať až do samotného rozhovoru.

Británia: William a Kate navštívili pred svadbou hrob princeznej Diany

Druhý trailer je ladený o niečo optimistickejšie, hoci sa Harry opäť rozhovor o svojej matke a komplikovanom odchode z kráľovskej rodiny, ktorým si pred rokmi sama prechádzala. „Naozaj sa mi uľavilo a som rád, že mám pri rozhovore s tebou po boku svoju manželku, pretože si nedokážem predstaviť, aké to muselo byť pre ňu (Dianu), prechádzať si tým všetkým úplne sama. Pre nás to bolo neuveriteľne ťažké, ale aspoň máme jeden druhého,“ povie Harry moderátorke.

Princ Harry bude milionárom. K narodeninám dostane dedičstvo po Diane