Jej snúbenec je odsúdený na smrť za vraždu dvoch nevinných ľudí. Korisť 65tisíc dolárov chceli použiť na svadbu a medové týždne. Bývalá predstaviteľka princezien Rachel Mae Buffett (31) je obvinená zo spoluviny na brutálnym zločinu.

Rachel Buffett a Daniel Wozniak

Daniel Patrick Wozniak v roku 2010 zabil bývalého vojaka Samuela Eliezera Herra († 26) a jeho kamarátku Júliu Kubuishi († 23), aby ukradol ich peniaze. Tie chcel použiť na svadbu a následné medové týždne so svojou vtedajšou snúbenicou a niekdajší predstaviteľkou princeznej Ariel v Disneyho zábavných parkoch, herečkou Rachel Mae Buffett.

 Kráska, alebo  zviera? 

Zástupca okresného prokurátora Matt Murphy oznámil, že vrah vyhľadával na internete otázky typu „ako nabiť zbraň“ alebo „ako ukryť telo“. Wozniak bol zatknutý počas svojej rozlúčky so slobodou. „Od vraždy uplynulo iba pár dní,“ uviedol denník Los Angeles Times. Nemal nádej uniknúť. Po priznaní v roku 2015 bol uznaný vinným a v nasledujúcom roku odsúdený na trest smrti.

Žalobca ale obvinil tiež Rachel Mae Buffett, a to z klamstva, vyhýbanie sa výpovedi a z krivej výpovede. „Opakovane klame. Niekedy ide o malé lži, ale veľakrát aj o veľké,“ hovorí zástupca prokurátora. A práve klamaním si drobná blondínka pod sebou definitívne podrezala vetvu.

Otec slávneho herca Woodyho Harrelsona pracoval ako nájomný vrah. Tvrdil, že zabil Kennedyho

Rachel Buffett všetkým tvrdí, že s vraždením nemala nič spoločné. „Som nevinná. Najviac ma mrzí, že sa zo mňa snaží urobiť niečo, čo nie som,“ hovorí na svoju obhajobu bývalá herečka. Súd však tak celkom nepresvedčila. Bola uznaná vinnou a v novembri tohto roka má byť vynesený verdikt. Hrozí jej uväznenie na viac ako tri a pol roka.