Brazílčanka Alexandra Dougokenskiová nahlásila v polovici mája zmiznutie svojho malého synčeka Rafaela Mateus Winquese. Polícia si najprv myslela, že chlapec utiekol. Neskôr však objavili na niekoľkých miestach podozrivú krv a prišiel nečakaný zvrat. Telo chlapca našli zabalené v plachte a matka sa priznala k vražde!

„Moja rodina je môj bezpečný prístav,“ napísal si na svoj facebookový profil Rafael pred svojou smrťou, tam tiež často pridával fotky so svojou mamou, na ktorých sa objímajú a vyzerajú šťastne. Keď tieto príspevky pridával, určite netušil, že jeho milovaná mama mu nakoniec privodí smrť.
Brazílske médiá uvádzajú, že Dougokenskiová oznámila 16. mája polícii, že jej syn zmizol. Údajne sa zobudila a zistila, že Rafael nie je vo svojej posteli, vraj boli tiež pootvorené predné dvere, a tak polícia naozaj verila, že chlapec utiekol z domova. Tak tomu ale nebolo!
Vyšetrovatelia totiž neskôr našli v dome, kde Rafael býval so svojou matkou, starším bratom a nevlastným otcom, naozaj podozrivé stopy krvi! Tie sa našli tiež v aute a nakoniec v dome, kde rodina bývala skôr, polícia objavila telo malého Rafaela zabalené v plachte.
Po tomto náleze sa matka nakoniec priznala, že synčeka otrávila silnými liekmi. Tie mu údajne dala, pretože mal psychické problémy, dala mu však tak silnú dávku, že ho zabila. Teraz je Dougokenskiová vo väzbe a čelí obvineniu z vraždy.