Selena Gomez sa rozišla s The Weekndom, utešoval ju Justin Bieber

1441

Po necelom roku vzťahu sa rozhodli ísť od seba. Speváčka Selena Gomezová (25) a hudobník Abel Makkonen Tesfaye (27), ktorý si hovorí The Weeknd, sa rozišli. Hneď sa objavili špekulácie, že sa Selena vrátila k bývalému priateľovi Justinovi Bieberovi (23).

„Selena a Abel to mali už niekoľko mesiacov nahnuté. Bolo to s ním ťažké, keď bol na turné a ona natáčala v New Yorku. Nebolo to ľahké,“ prezradil zdroj magazínu People.

Dvojica sa zoznámila vlani a najskôr sa snažila svoj vzťah tajiť. Tento rok v januári ich spoločne odfotili a čoby pár sa oficiálne ukázali na Met Gala v New Yorku v máji. Aj po rozchode vraj zostávajú v kontakte.

Selena Gomez cez víkend strávila nejaký čas s bývalým priateľom Justinom Bieberom, s ktorým chodila v rokoch 2011 až 2015. Dvojica bola spolu v kostole a odfotili ich na spoločných raňajkách vo Westlake Village. Podľa ich známeho sa ale k sebe rozhodne nevrátili.

Pre speváčku je tento rok celkom náročný. V septembri prezradila dôvod svojej pracovnej prestávky v lete. Selena bojujúca s chorobou lupus podstúpila transplantáciu obličiek a potrebovala čas na zotavenie.