Slávna playmate pred svojou smrťou zdieľala šokujúce video!

1745

Všetkých fanúšikov šokovala správa o smrti bývalej hviezdy Playboya Ashley Mattinglyovej. Tridsaťtriročná playmate bola nájdená mŕtva vo svojom dome v Texase.

Podľa rodiny sa dlhú dobu potýkala so závislosťou na alkohole a návykových látkach. Na sociálnej sieti Instagram vo svojom poslednom videu, ktoré natočila z nemocnice, fanúšikom oznámila, že sa opila a zvracala krv.

Ashe Mattinglyová s Hugha Hefnerom

Ešte pred pár rokmi mala Ashe Mattinglyová svet pri nohách. Krásna blondínka bola hviezdou Playboya a jej fotografie zdobili titulné strany. Jej krásu obdivovalo tisíce mužov po celom svete a dokonca bola pozývaná aj na párty Hugha Hefnera v jeho povestnej vile. Ovšem odvtedy uplynul nejaký čas a potom, čo Ashley ukončila kariéru playmate, zažívala ťažké časy.

V roku 2012 bola priateľkou herca Laná Garrisova, hviezdy slávneho seriálu Útek z väzenia. Vzťah však nemal šťastný koniec. Lane mal blondínku napadnúť v ich dome v Beverly Hills a strávil dva mesiace vo väzení. O štyri roky neskôr skončila v putách aj Ashley, keď riadila pod vplyvom a golfovým vozíkom narazila do štyroch zaparkovaných áut.

Ashley sa po skončení kariéry modelky presťahovala z Kalifornie do Austinu v Texase, aby bola bližšie rodine. Avšak aj tam bojovala so svojimi démonmi. Bola závislá na alkohole a omamných látkach. „Zrejme to nie je žiadne tajomstvo, že Ashley bojovala s alkoholom a návykovými látkami, ale chcela a snažila sa tak moc, aby sa vyliečila,“ uviedli jej súrodenci Billy a sestra Christy pre britský denník Daily Mail.

Vo veku 91 rokov zomrel zakladateľ Playboya Hugh Hefner

V posledných mesiacoch svojho života Ashley o svojom boji informovala aj fanúšikov na sociálnej sieti. „Ja Ashley Mattinglyová sa len tak nevzdám, pamätajte si to,“ zdieľala vo februári v príspevku. „Smrť nie je zábavná,“ zdieľala v ďalšom. Avšak podľa príspevku sa zdalo, že sa jej darí aj lepšie. Často zdieľala fotografie zo svojho života, ktoré nenapovedali tomu, že sa jej život uberá k lepšiemu.

Pamela Anderson: Playboy bolo to najlepšie čo ma stretlo

Ovšem opak bol pravdou. Minulý týždeň sa na Instagramu objavilo video, na ktorom Ashley leží v nemocnici. „Nie som v karanténe, len som sa riadila zlou radou a hrozne veľa pila, kvôli čomu som zvracala veľa krvi. Prosím, spomaľte s pitím,“ oznámila svojim fanúšikom. Napriek tomu, že sa v nemocnici zotavila, nakoniec si vzala sama život.

Playboy konečne vracia na svoje stránky nahotu, ktorá k nemu patrí

Priatelia ju našli mŕtvu v jej dome, keď ju išli skontrolovať, či je v poriadku. Z jej náhlej smrti sú v šoku jej fanúšikovia aj bývalé kolegyne. „Som zničená. Moja kamarátka Ashley Mattingylová spáchala samovraždu. Ak máte problémy, prosím, zavolajte pomoc. Mala len tridsaťtri rokov. Odpočívaj v pokoji,“ napísala na sociálnu sieť Carrie Stevens a priložila fotografiu, na ktorej je s Ashley a Hugh Hefner, ktorý zomrel v roku 2017.