Smrť v rozpálenom aute, postihla ročné dievčatko!

Otec vraj nechcel rozbiť okienko, aby ušetril za opravu!

915

  1. Hodinu zostala uväznená v rozpálenom aute Sayah Dealová. Ročné dievčatko vo vnútri vozidla zabudol jej otec Sydney. Dvadsaťsedemročný muž mal nechať bežať auto a odbehnúť si len pre svoj mobil k svojej priateľke. Avšak vo vozidle nechal kľúče! Otec malého dievčatká mal navyše odmietnuť rozbitie okienka na aute, pretože sa bál, že oprava by vyšla príliš draho. Sayah v rozpálenej peci zomrela.

Tragédia sa stala v pondelok v americkom Las Vegas. Sydney Deal sa tam pohádal so svojou priateľkou, tak vzal svoju ročnú dcérku Sayah a chcel s ňou odísť preč. Avšak neskôr, čo nasadli do jeho auta Nissan Altima, zistil, že si zabudol svoj mobil, a tak sa vrátil k svojej priateľke. Auto nechal bežať a vnútri zabudol aj kľúče. Keď sa vrátil, nemohol sa dostať do svojho auta. Jeho dcérka však zostala vnútri. „Auto stále bežalo a ona zostala v aute,“ uviedla Artavia Wilsonová, babička dievčatká, pre televíziu KNTV.

Dráma, ktorá sa opakuje príchodom každej jari. Dievčatko a psíka zamknutých v aute na slnku museli vyslobodiť hasiči

Deal zavolal svojmu bratovi Samidovi, ktorý prišiel na miesto a chcel rozbiť okienko, avšak to mal podľa informácií britského denníka Daily Mail muž odmietnuť s tým, že by si nemohol dovoliť opravu vozidla. Na pomoc bola privolaná aj polícia. Strážcom zákona mal Deal povedať, že jeho dcérka zaspala a že funguje klimatizácia, teda sa nie je čoho obávať.

Hororové úmrtia, ktoré sa opakujú príchodom každého leta!

Keď sa policajtom konečne podarilo dostať do auta, bolo už neskoro. Sayah bola mŕtva. Z jej smrti je obvinený jej otec. Jeho blízki však za ním stoja s tým, že sa z jeho strany rozhodne nešlo o nedbanlivosť. „Keby bolo niečo zle, tak by snáď policajti rozbili okienko,“ dodala babička dievčatka s tým, že jej syn bol skvelý a milujúci otec a dcéru mal vo svojej starostlivosti. „Môj syn je skvelý otec,  je veľmi zodpovedný mladý muž,“ uviedla.