Šokujúce ponuka pre krásnu modelku! Za 60 tisíc euro zvedieš Djokoviča!

1222

 

Jelena Djokovičová

Balkánske metódy! Pôvabná modelka Natalija Sčekičová je ako obrázok. A ponuky na prácu sa jej len tak hrnú. Z tej poslednej bola ale náramne šokovaná. Za odplatu mala zviesť a kompromitovať svetovú jednotku Novaka Djokoviča (33).

Natalija Sčekičová

Osemnásťnásobný grandslamový šampión žije spokojný život s nádhernou manželkou Jelenou, ktorú si vzal pred siedmimi rokmi na romantickom ostrove Sveti Stefan… „Vyzerala ako anjel,“ spomínal Djokovič, keď prvýkrát videl svoju očarujúcu nevestu v svadobných šatách.

Teraz ho mala na mejdane po triumfe na grandslame v Melbourne zviesť krásavica, ktorej neznámy muž sľúbil v prepočte 60 tisíc euro a navrch dovolenku kdekoľvek na svete za to, že ho dostane do postele a následne videom skompromituješ!

„Je pravda, že mi volal muž, ktorého poznám z mesta a považovala som ho za seriózneho človeka. Vedel, čo robím,“ popisovala srbská modelka magazínu Svet & Scandal. „Všetko bolo v poriadku. Pozval ma na schôdzku, myslela som si, že pôjde o pracovné stretnutie. Ako dialóg pokračoval, uvedomila som si, že to s tým nemá nič spoločné,“ popisovala blondínka.

Novak Djokovič s manželkou má koronavírus, následkom tenisovej párty

Neverila vlastným ušiam. Ide snáď o vtip? „Fakt som myslela, že je to skrytá kamera. Akonáhle mi povedal, že musím zviesť Novaka, všetko zdokumentovať a ničoho sa nebáť, že zvyšok už je zariadený, cítila som sa urazená a ponížená,“ uistila Sčekičová.

Veľa som pila, cítila som sa ako kus ho * na, hovorí manželka zadlženého tenistu Beckera

Premýšľala, že po odpudivom návrhu muža fyzicky napadne … „Napadlo ma, že ho udriem, polejem vodou, ale držala som sa späť, lebo sme boli na verejnom mieste. Vzala som si veci a odišla. Dúfam, že nenašiel nikoho iného, ​​pretože by to voči Novakovi nebolo fér. Je to príkladný muž,“ dodala.