Kým rodičia spali, Američanka Claire Millerová podľa všetkého zabila svoju staršiu sestru Helen (†19). Vraždu súrodenca oznámila na tiesňovej linke, a ako prišla polícia, snažila sa pred domom umyť si zakrvavené ruky v snehu.

Štrnásťročná dievčina z Mahneimu v Pensylvánii je obvinená z ubodanie svojej sestry pripútanej na invalidný vozík. Informoval o tom denník Daily Mail. Otrasný čin mala spáchať v noci na pondelok 22. februára. Krátko po ňom zavolala na linku 911 a s hystériou v hlase sa ku všetkému priznala. Na miesto privolaná hliadka našla Claire Millerovou pred jej domom, keď sa pokúšala umyť ruky pokryté krvou v snehu.

Marek surovo zavraždil manželku Petru (†37)! Aký trest dohodol sa žalobcom?

Claire na vyzvanie doviedla policajtov do izby jej sestry Helen (†19), kde ju našli s vankúšom na tvári a nožom na krku. „Bodla som sestru …“ opakovala podľa polície dievčina. Okresná prokuratúra okresu Lancaster uviedla, že Millerová bola obvinená ako dospelá z trestného činu zabitia. Je držaná vo väzbe bez možnosti kaucie. „Ide o neuveriteľne tragický a neobvyklý prípad. Vyšetrovatelia budú aj naďalej spracovávať a analyzovať dôkazy, aby určili okolnosti, ktoré viedli k smrti obete,“ povedala prokurátorka Heather Adamsová pre Fox43.

Jedna rana do krku a matka bola mŕtva

„Detektívi teraz vykonáva výsluchy všetkých, ktorí boli do tejto smutnej udalosti zapojení, a snažia sa presne zrekonštruovať časový plán, ktorý k nej viedol,“ uviedol riaditeľ miestnej polície Tom Rudzinski. Claire sa objaví pred súdom v piatok u predbežného vypočutia.

Vyliečila sa zo smrteľnej choroby ale neprežila útok svojho agresívneho partnera