Krvavá bitka sa strhla pred fitness centrom v Leviciach. Štyria muži tam napadli vyhadzovača Adama (21), ktorého takmer umlátili na smrť!

Bitka, pri ktorej takmer prišiel o život vyhadzovač Adam, sa stala pred posilňovňou v meste Levice. Štvorica mužov sa tam vyhrážala Adamovej priateľke, ktorého agresori poznali z diskotéky, kde pracuje. „Doma mi to s plačom rozprávala a tak som tam šiel si to s nimi vysvetliť, že prečo do toho celého zaťahujú aj ju, ktorá s tým nič nemá. A vtedy ma napadli,“ povedal Adam serveru Pluska.sk. „Zomrieš, kamoš! Si mŕtvy! „, Kričali na neho. „Vtedy ma Dominik chytil za jednu ruku, Juraj za druhú a Adrián mi dal niekoľko úderov do tváre. Ale takých, že som mal po nich zakrvavené oko, na ktoré som takmer nič nevidel. Potom ma tí dvaja pustili a Juraj začal to, čo nasledovalo nahrávať,“ opísal brutálny útok.

Po skončení nakrúcania však bitka pokračovala. „Spadol som na zem a vlastne som sa nedokázal brániť, keďže som mal celé oko krvavé a takmer som na neho nevidel, začali ma ešte kopať. Kopali do mňa Dominik, Juraj i Adrián. Prestali až potom, keď to videli moji kamaráti a utekali mi na pomoc. Vtedy naskákali do áut a odišli preč,“ povedal Adam.

Na diskotéke, kde skupinku agresorov niekoľkokrát napomenul, pracuje aj so svojím bratom, ktorému sa tiež vyhrážali. „Robím tam aj s bratom a títo mladíci tam niekoľkokrát robili problémy, tak sme ich len slušne upozornili. Nikdy sme sa s nimi však fyzicky nestretli,“ uviedol.

Kto je vrah z Obchodnej ulici, ktorého prokurátor pustil na slobodu?

Adam už podal na útočníkov trestné oznámenie. „Vo veci začalo prebiehať vyšetrovanie pre trestné činy ublíženia na zdraví a výtržníctva. K vyšetrovaniu bol pribratý znalec z odboru zdravotníctva za účelom vypracovania znaleckého posudku,“ povedala nitrianska krajská policajná hovorkyňa Božena Bruchterová.

Kompletné video z vraždy na Obchodnej ulici

Päste útočníkov spôsobili Adamovi vážne zdravotné problémy. Opuchnuté oka, odtrhnutý sval na dolnej i hornej riase, zlomenú lícnu kosť a mierne posunutie čeľuste. Absolvoval už dvakrát operáciu oko, čaká ho ešte operácia líca, do ktorého mu majú vložiť kovovú platničku.