Mlčanie okolo pedofilného škandálu amerického milionára konečne prelomil člen britskej kráľovskej rodiny princ Andrew. Syn kráľovnej Alžbety je spájaný so sexuálnym páchateľom Jeffreym Epsteinom, ktorý sa obesil tento mesiac vo svojej cele v New Yorku. Britský princ priznal, že finančníka Epsteina, ktorý mal zneužívať neplnoleté dievčatá, spolu s dvadsaťročnou modelkou hostil na hrade Balmoral v roku 1999! Na hrade sa navyše v tú dobu mala zdržiavať aj britská kráľovná.

Ďalšie poprask vypukol v britskej kráľovskej rodine po tom, čo sa na verejnosť dostalo video, na ktorom je vidieť britský princ Andrew pred deväťposchodovým sídlom sexuálneho násilníka Jeffreyho Epsteina v New Yorku. Vojvoda z Yorku na videu máva na mladú dievčinu, ktorá odchádza z honosného sídla, ktoré je prezývané ako „Dom desu.“

Video vzniklo v roku 2010, teda dva roky po tom, čo bol Epstein odsúdený zo zneužívania detí. Britský princ bol navyše vyfotografovaný s mladučkou Virgíniou Robertsovou (skôr Giuffreovou), vtedy sedemnásťročnou, ktorá mala byť Epstainovou sexuálnou otrokyňou. Buckinghamský palác však podľa denníka The Sun poprel, že by mal syn britskej kráľovnej sexuálny styk s Virgíniou či inými maloletými dievčatami.

Bol miliardár Epstein zavraždený?  Mal zlomený krk ako po vražde uškrtením, odhalila pitva!

Princ Andrew sa sám k obvineným odmietal vyjadriť. Nakoniec však svoje mlčanie prelomil a priznal, že v roku 1999 na hrade Balmoral hostil finančníka, ktorý sa obesil tento mesiac vo svojej cele v New Yorku. Epstein na honosné sídlo britskej kráľovskej rodiny neprišiel sám. Na párty prišiel v sprievode mladučkej modelky, ktorá mala mať okolo dvadsať rokov. Prítomnosť mladej ženy na hrade priznal aj sám Andrew. Epstein mal byť prijatý na hrade koncom leta. Vtedy sa vraj na hrade Balmoral zdržiavala aj samotná kráľovná!

Andrew síce priznal, že kedysi s Epsteinom udržiaval isté priateľstvo, avšak obvinenie, že sa mal podieľať na zneužívanie mladých dievčat a obchodu so ženami odmieta. „Vojvoda z Yorku je zdesený nedávnymi správami o zločinoch Jeffreyho Epsteina. Jeho kráľovská výsosť neschvaľuje vykorisťovanie ľudských bytostí a náznaky, že mal prehliadať, podieľať sa alebo podporovať takéto správanie, sú odporné,“ stojí vo vyhlásení Buckinghamského paláca podľa The Sun.

Americký miliardár Epstein si vybudoval celú sieť k dievčat. Čelí obvineniam zo zneužívania maloletých