Toto je drsná realita: Na policajnej stanici blonďavú policajtku zbil zadržaný muž, skončila so zlomeným nosom

666

Toto je drsná realita policajnej práce. Dobrosrdečná seržantka bola napadnutá väzobne zadržaným mužom (41) na stanici v austrálskom Wyong. Útočník žene zlomil nos a spôsobil jej tržné rany v oblasti tváre.

Snímka policajtky s rozbitou tvárou a zakrvavenou uniformou zdieľal na facebooku moderátor rádia Ray Hadley. Foto sa stalo okamžite virálnym a užívatelia sociálnych sietí sa divili nad brutalitou útoku. Podľa Daily Mailu chcela dať seržantka zadržanému a spútanému agresorovi trochu čaju.

Prvú policajtku na svete s právom zatýkať mali v americkom Los Angeles

On ju však kopol kolenom do tváre a k tomu jej uštedril niekoľko rán do hlavy. „Obvinenie znie, že útočník chytil policajtku za vlasy, keď mu priniesla do cely čaj,“ povedal hovorca polície Hadleymu. Žena musela byť ošetrená a jej rany zošity.

 Dennodenné  strasti 

„Policajná seržantka bola v pondelok surovo napadnutá na policajnej stanici vo Wyong. S týmto sa musí naša polícia dennodenne potýkať,“ napísal Hadley k fotke. Útočník bol obvinený z 10 vážnych zločinov vrátane napadnutia policajného úradníka, kladenie odporu pri zatýkaní a z pokusu o útek z policajnej väzby.

Holandská krásna policajtka, od ktorej by ste sa nechali dobrovoľne zatknúť!