Triky na dokonalé telo podľa anjelikov Victoria’s Secret

2350

Nedávno čínsky Šanghaj žil prehliadkou Victoria’s Secret. Modelky v bielizni, ktorým sa prezýva anjelici, na pompéznej show vystavili na obdiv svoje dokonalé telá. Sexy krivky však nemajú zadarmo. Niektoré krásky prezradili svoje triky.

Modelky musia pred hlavnou módnou udalosťou roka tvrdo drieť. Show totiž sleduje 1,4 miliardy ľudí vo viac ako 190 krajinách sveta. Krásky ako Lais Ribeiro, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge a ďalšie sa na sociálnych sieťach podelili o svoje tipy na pevný zadoček a tvarované stehná. Možno sa budete čudovať, ale len v šaláte a citrónovej vode to nie je.

Kráska Bella Hadidová (21) sa v minulosti kvôli lymskej borelióze musela vzdať sna stať sa olympijskou jazdkyňou, ale tiež ju to prinútilo cvičiť. Jej rady a fotky sú veľmi obľúbené a na Instagramu ju sleduje 16 miliónov ľudí. Najčastejšie ju môžete vidieť vo fitness a pri boxu. Poriadne si do tela dáva ale len pár týždňov pred veľkou akciou. „Moje telo nezvláda agresívne cvičenie,“ povedala modelka s tým, že keď musí zabrať, cvičí tri hodiny denne. Po prehliadke si potom dopraje obľúbené jedlo, čo je pizza.

Lais Ribeiro (27) tento rok predstavila na prehliadke luxusnú podprsenku za 2 milióny dolárov. „Cvičím tri až šesť dní v týždni a z toho trávim 90 minút posilňovaním,“ povedala pre New York Post modelka, ktorá tento rok začala tiež s pilates.

Jej tajnou zbraňou je posilňovacia guma. „Zvyčajne robím tri opakovania po 20 cvikoch,“ dodala s tým, že v jedle si musí odoprieť predovšetkým sladkosti, ktoré miluje.

Pre Alessandrovi Ambrosio (36) bol tento rok zásadný. Brazílska modelka po 17 rokoch čoby anjelik končí. Kráska mieni, že dobrý spánok je pre udržanie mladosti nevyhnutný. Pár týždňov pred svoju poslednú šou zdvojnásobila tréningový režim. Obvykle rada robí jogu, miluje chôdzu, hrá volejbal a občas aj posilňuje. Využíva tiež cvičebný metódu Tracy Andersonovej. „Niekedy sa cítim, že potrebujem jogu, inokedy mám pocit, že potrebujem viac vyrysovať, a na to je skvelá Tracy. Teraz viem, že deti potrebujú viac mňa,“ priznala Alessandra, ktorá sa chce venovať aj herectvu.

Švédska modelka Elsa Hosk (29) tento rok na show Victoria ‘s Secret uviedla podprsenku s 275 tisíckami kryštálov Swarovski, ktorá vážila 6 kilogramov. Štíhle telo nemá len vďaka génom. Než sa rozhodla ísť na dráhu modelky, bola profesionálnou basketbalistkou. „Môj otec postavil kôš na dvor a ja celý deň trénovala,“ povedala v rozhovore pre The Sun.

Po dvoch rokoch hrania pre švédsky tím Zero-Eights si blondínka musela vybrať medzi športom a modelingom. V dnešnej dobe je jej tréning trochu rozmanitejší. „Mám rada box, ale snažím sa ho mixovať so strečingom a pilates, inak sa totiž pri jednom cvičení nudím. Posilňovňu veľmi rada nemám,“ dodala.

Modelka Lily Aldridge (32) išla tento rok na prehliadku po deviaty raz a do Číny so sebou vzala aj svoju osobnú trénerku. „Cvičím po celý rok, rada sa dobre cítim a chcem byť v kondícii. Pred show sme ale trochu pridali. Šesťkrát týždenne cvičím Ballet Beautiful od Mary Helen Bowersovej a pred prehliadkou aj dvakrát denne,“ priznala.

Portugalská kráska Sara Sampaio (26) je od roku 2013 oficiálnym anjelikom. Vždy tvrdo pracovala na svojej postave. Nedá dopustiť na wellness. „Wellness je o tom byť šťastný, cítiť sa dobre a neubližovať si. Keď sa dobre cítite vo vnútri, potom sa to prejaví aj navonok,“ povedala modelka v rozhovore pre The Cut.

Predtým vyskúšala veľa bláznivých diét, ktorým sa dnes oblúkom vyhýba. „Nie je nič horšie, ako keď na niečo máte hroznú chuť, ale hovoríte si, že to nemôžete. Tak som sa tým stresovala, že telu bolo zle. Psychicky sa necítite dobre. Teraz, keď chcem na obed kúsok chleba, pretože ma to urobí šťastnou, dám si ho a som v pohode,“ prezradila s tým, že tiež rada posilňuje a cvičí pilates.

Rodáčka z Los Angeles Jasmine Tookes (26) často zdieľa svoje cvičebné triky na Instagramu. Občas vyrazí na tenisový kurt či do posilňovne. Pred dôležitými prehliadkami trénuje až sedem dní v týždni. „Snažím sa vstať skoro ráno a hneď cvičiť. Ak by som to nechávala na večer, asi by som sa k tomu nedostala. Nevynechávajú pohyb ani na cestách. Cvičiť môžete na hotelovej izbe. Mám vždy so sebou závažia na členky. Ak si nezacvičím, stratím kondíciu, do ktorej sa dostanem až za tri týždne,“ prezradila.