Tyra Banks je v 42 rokoch prvýkrát matkou. Dieťa si nechala odnosit

342

     „Najlepší darček, na ktorom sme pracovali a za ktorý sme sa moc modlili, je konečne tu. Má moje prsty a veľké oči a ústa a bradu po oteckovi Erikovi. Tak ako ďakujeme anjelovi žene, ktorá nám odnosila nášho čarovného chlapčeka, rovnako tak sa modlíme za každého, kto sa snaží dosiahnuť tohto radostného momentu. York Banks Aslam, vitaj na svete,“ napísala americká topmodelka k fotke detskéj čiapočky na Instagramu.

    Banksová roky mala problémy s otehotnením a zlyhali aj pokusy o umelé oplodnenie. Vlani prezradila, že hoci si väčšina ľudí myslí, že nechcela mať deti kvôli postave, nie je to pravda. Vždy túžila po veľkej rodine, lenže počatie potomka moc dlho odkladala kvôli práci. Teraz to ľutuje.

    „Spočiatku to bola sranda. Bolo mi 23 rokov a hovorila som si, že tak za tri roky budem mať deti. Potom mi bolo 24 a povedala som si, že za tri roky budem mať deti. Každý rok som si to hovorila, a keď som po čase dospela do štádia, kedy som chcela deti, zistila som, že to nie je tak jednoduché,“ povedala Banksová.