Vlasaté trendy

700

Tri základné trendy
1.
Konský ohon

Absolútne účelový a multifunk-čný účes! Presne to predstavuje obyčajný cop, ktorý vám krásne zvýrazní črty tváre. Medze v jeho nosení sa nekladú, buď si zvolíte prísnu variantu vypnutú vysoko vzadu na hlave a neposlušné vlásky ulížete gélom, alebo si cop necháte padnúť až skoro ku krku. Fajn variantom je aj cop uviazaný do strany. Doplňte zábavnými gumičkami!  

 

2. Drdol
Elegantný drdol dodá každej žene krásnu romantickú príchuť a zá-voj nežnosti. Drdol odporúčame umiestniť na temeno a mierne na stranu tak aby vaša šija stala pokušením pre každého chlapa. Styling drdolu je veľmi jed-noduchý. Stačí, keď si spravíte na temene cop, vykúkajúce vlasy z copu zatočíte okolo gumičky a pripevníte sponkami. Pokiaľ máte radi uvoľnenejšie varianty účesov, z drdolu vytiahnite pár pramienkov a dovoľte im odpočinúť si na vašom krku. Po komplikovanejšie tipy drdolov ale radšej zájdite ku kaderníkovi.

 

3. Undone-look 
Ak sa neradi babrete s účesmi, tak sa toto leto potešíte. Stačí, keď ráno vstanete, vlasy rozdelíte cestičkou a ultimatívny look tohto leta je na svete! Ak máte ofinu a neradi ju vyrovnávate či fúkate, stačí, ak si ju jednoduchou sponkou vypnete na hlavu. Ak chcete dopriať vašim vlasom extra lesk, postriekajte ich špeciali-zovanými produktmi. 

 

Dva hviezdne účesy 

Bob
S týmto trendom nás pred príchodom jari prekvapila pani Beckhamová. Ako býva zvykom, všetko, čo má Victoria na sebe, sa stane zaručeným trendom a jej účes nebol ani v tomto prípade výnimkou. Módna lavína trendových bobov všetkých dĺžok za chvíľu zachváti aj Slovensko! 

 

Pony reviwal
Už to tu raz bolo a teraz je to opäť spať. Samozrejme máme na mysli ofinky. Túto sezónu ich priniesli späť Gwen Stefani a Nelly Furtado, a tak podľa ich vzoru odporúčame ofinku zostrihať na jednu dĺžku asi centimeter či dva nad obočím. Menej odvážne nech stavia na dlhšie asymetrické ofiny. 

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAMERIKA
Ďalší článokAž na doraz
Online Magazine pre všetkých.