Výhra mu priniesla smrť! Brazílčan si vďaka výhre v lotérii prišiel na 9 miliónov. Kvôli peniazom ho zavraždili

680

Päťdesiatpäťročný Brazílčan Alves Dias vyhral v roku 2020 v lotérii 47 miliónov brazílskych realov (9 miliónov eur). Kúpil si farmu a pomohol kamarátovi s ťažkou chorobou. Aj napriek obrovskému majetku išlo o muža s dobrým srdcom. Jeho rozprávka ale skončila tragicky. Partia zločincov ho kvôli peniazom uniesla a zavraždila.

Alves Dias bol nájdený vážne zranený na diaľnici v Hortolândii, meste s 236 000 obyvateľmi v štáte São Paulo. Bol prevezený do nemocnice, ale neskôr na následky zranení zomrel. Kriminalisti zatkli dvoch podozrivých, ale ďalší dvaja zostávajú na slobode, informoval denník El Pais.

Muž vyhral v lotérii milión! Utopil sa s losom v peňaženke!

Päťdesiatpäťročný Dias odišiel z domu na prechádzku a už sa nevrátil. Počíhali si naňho vrahovia. Ešte predtým ho dvadsať hodín zadržiavali a nútili ho, aby previedol asi 600tisíc eur na ich účty. To sa im nepodarilo, banka také množstvo peňazí odmietla previesť.

Lenže sa nakoniec zločincom podarilo z Brazílcovho účtu vybrať cez 4tisíc eur, spokojní neboli. Diasa zavraždili a pohodili na diaľnici. Odtiaľ ho do nemocnice previezli záchranári. Všetky snahy o jeho záchranu ale boli márne.

Lotérie de Bébés bola udalosť v ktorej jedinci mohli vyhrať dieťa

Napriek tomu, že sa Alves Dias stal vďaka výhre v lotérii milionárom, zachoval si skromný životný štýl. Naďalej žil so svojou rodinou v rovnakom dome v Hortolândii. Nijako sa nestaral o svoju bezpečnosť a na prechádzky vyrážal v žabkách. Okolie o jeho imaní vedelo, ale nezaznamenali akúkoľvek zmenu.

Medzi jeho jediné výdavky patrilo to, že si kúpil farmu v neďalekom meste a pokryl liečebné náklady svojho kamaráta z detstva, ktorý sa liečil z agresívnej rakoviny. Podľa miestnej tlače išlo o muža s jednoduchým životom a dobrým srdcom.