Záhadná smrť! Nahú mŕtvolu sexuologičky našli v izbe päťhviezdičkového hotela

1069

Čo sa stalo? Prečo zomrela? Ruská polícia vyšetruje záhadnú smrť populárnej sexuologičky, ktorá často vystupovala v televízii. Anna Ambartsumyanová (†26) zomrela nahá v izbe slávneho päťhviezdičkového hotela Peter 1 v Moskve.

Vedľa tela Anny ležala luxusná kabelka značky Prada a čierne šaty. Polícia sa teraz snaží zistiť identitu muža, ktorý navštívil jej izbu. Podľa Daily Mail mala sexuologička niekoľko zámožných ctiteľov. Vraj od nich dostala dve vozidlá značky Bentley a jeden Aston Martin.

 Rozlúšti záhadu  pitva? 

Právnik celebrity Sergej Žhorin prezradil, že mala pred svojou smrťou problémy s vymáhačmi dlhov, ktorí jej údajne volali až dvadsaťkrát denne. Než Annu našiel personál hotela, uplynulo od jej smrti podľa odhadov až osem hodín. Príčinu smrti slávnej Rusky podľa všetkého určí až nariadená pitva.

Sex s ľuďmi môže byť čoskoro minulosťou, prichádza silikónová rozkoš

Odborníčka, ktorá hojne vystupovala na televíznych obrazovkách, bola skutočná doktorka a vyštudovaná psychologička. Influencerka o sebe navyše tvrdila, že je senzibilka. Na Instagrame mala 369 tisíc sledujúcich fanúšikov, ktorí sa teraz pýtajú, prečo musela ich obľúbenkyňa zomrieť.

Modelka svedčila proti futbalovým reprezentantom a nato v Špindli vypadla z balkóna!

 Šli po nej vymáhači  dlhov 

V jej hotelovej izbe boli nájdené lieky, ktoré boli zaslané na rozbor. Anna bola vydatá za biznismena Ruslana. „Bojím sa. (vymáhačov dlhov) sú veľmi agresívni,“ povedala sexuologička pred svojou smrťou právnikovi. Aj na exekútorov si preto ruská polícia posvieti.