Kyle Vogt je podnikateľ, ktorý v marci 2016 predal svoj startup Cruise Automation spoločnosti General Motors za 1 miliardu dolárov. Ale stále zostal v pozícii CEO. A tiež spoluzaložil startup Twitch, ktorý v roku 2014 zakúpil internetový gigant Amazon za 970 miliónov dolárov. Kyle Vogt je známy tiež ako „Robot Guru“ pre jeho veľký záujem o robotiku. Študoval výpočtovú techniku a elektroniku na MIT.

Nehnuteľnosť, ktorú Kyle Vogt zakúpil, bola postavená v roku 1901 a zaberá plochu o veľkosti 845 metrov štvorcových. V dome, ktorý je situovaný na jednej z najvyšších ulíc San Francisca, sa nachádza sedem spální a sedem kúpeľní.

Veľkolepé sídlo vlastnili Tara a Bryan Meehan, ktorí investovali do spoločnosti Blue Bottle Coffee. Hoci pár dom zrenovoval, nikdy sa do neho nenasťahovali.

welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-01 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-02 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-03 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-04 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-05 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-06 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-07 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-08 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-09 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-010 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-011 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-012 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-013 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-014 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-015 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-016 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-017 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-018 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-019 welcome-to-the-most-expensive-home-sold-in-the-city-of-san-francisco-in-020