Boli na nože, hádzali na seba špinu, bojovali o deti, nemohli si prísť na meno. Ich rozchod riešil celý svet. Teraz je ale všetko inak. Angelina Jolie (42) a Brad Pitt (53) odvolali rozvod!

Stačilo len, aby sa jeden z najväčších fešák Hollywoodu Brad Pitt prestal utápať v alkohole. „Rozvod sa nekoná. Ani jeden z nich neurobil nič preto, aby sa to niekam posunulo, a nikto si ani nemyslel, že by to urobili,“ povedal zdroj z magazínu US Weekly.
Hlavným dôvodom hádok a následného rozchodu bolo práve pitie Brada Pitta. „Nepamätám si deň, čo som odišiel zo školy, že by som nechlastal alebo si nedal jointa alebo niečo iné,“ povedal herec časopisu Men ‘lifestyle.
„Vo chvíli, keď som založil rodinu, všetkého som nechal, len nie chlast. A viete, vlani sa stali veci, s ktorými som sa nedokázal vyrovnať. Chľastal som naozaj veľa. Zrazu sa z toho stal problém,“ priznal Pitt.
Nakoniec sa ale umúdril a alkoholu sa vzdal. A ako sa zdá, má veľkú nádej svoje manželstvo s Angelinou Jolie zachrániť. „Vedel, že má problém, ktorý musí vyriešiť. A to bolo všetko, čo po ňom ona chcela,“ vysvetlil zdroj s tým, že Angelina dokonca predniesla, že ak Brad preukáže, že je schopný a ochotný venovať sa rodine, vezme ho späť na milosť.