Bola Epsteinova priateľka tehotná? A kam dieťa zmizlo? Podozrivé foto vyvolalo špekulácie!

749

Jedna z údajných obetí finančníka Epsteina (†66) mala na mieste, kde ju miliardár držal, zahliadnuť fotky jeho nahej a tehotnej partnerky Ghislaine Maxwellovej (59). Tá sa pred súdom spovedá z možnej spoluúčasti na Espteinovom sexuálnom zneužívaní neplnoletých. Oficiálne nikdy nebola tehotná. Zločinecký pár vraj ale inej obeti navrhoval, že sa bude mať do konca života ako v bavlnke, keď im dieťa odnosí.

Carolyn, jedna z údajných obetí Epsteina a Maxwellovej, na súde uviedla, že v nehnuteľnosti, kde bola pred rokmi držaná, na stenách viseli okrem iných aj fotografie nahej tehotnej Maxwellovej. Tá pritom oficiálne nikdy v inom stave nebola a nikto nevie, čo sa s dieťaťom, pokiaľ nejaké skutočne pod srdcom nosila, stalo.

Spoveď dievčaťa vydaného Epsteinovi na milosť a nemilosť. Zotročili ma už v 15 rokoch!

Nové fotografie zo súkromia bohatého páru, ktoré sa pred súdom s Maxwellovou preberajú, ukazujú častokrát obžalovanú Epsteinovu partnerku v láskyplnom vzťahu s ním. Napriek veľkej náklonnosti a láske, ktorú, aspoň súdiac podľa fotiek, k sebe navzájom správali, sa však spoločne mali dopúšťať dlhoročného sexuálneho zneužívania neplnoletých, a spôsobiť tak mnohé utrpenie niekoľkým desiatkam dievčat.

Za foto v múzeu sexe modelke hrozia v Turecku tri roky v kriminále!

Podľa Daily Mail, ktorý súd pozorne sleduje, je možné, že pár veľmi túžil po vlastnom potomkovi, ale stále sa im ho nedostávalo. Virginia Robertsová, ďalšia z ich údajných obetí, na súde uviedla, že jej priamo navrhli, aby im dieťa odnosila a potom sa ho zmluvne zriekla v ich prospech. Malo jej byť sľúbené, že o ňu bude až do konca života postarané. Pre Virgíniu to podľa vlastných slov bola tá posledná kvapka, po ktorej sa rozhodla z utiecť do Thajska.

Nevera do trojky s modelkou stála slávneho DJ život! Pri úteku pred manželkou sa zrútil z balkóna a zomrel

Okrem svedectva o fotkách tehotnej Maxwellovej na stenách nehnuteľnosti rozprúdil špekulácie o tehotenstve aj iný zverejnený film, na ktorom má Epstein jemne položenú ruku na bruchu Maxwellovej. Obaja stoja na mostíku uprostred romanticky zasneženej scenérie, on je oblečený do červenej lyžiarskej kombinézy, ona do kabátu, mikiny a legín.