Spoveď dievčaťa vydaného Epsteinovi na milosť a nemilosť. Zotročili ma už v 15 rokoch!

2550

Virginia Guiffreová popísala, ako ju zvrhlý miliardár Jeffrey Epstein (†66) a jeho družka Ghislaine Maxwellová (59) od 15 rokov systematicky spracovávali, aby z nej mali sexuálnu otrokyňu! Opísala orgie na boháčovom súkromnom ostrove, kde žil Epstein v háreme mladých dievčat a kde ho navštevovali slávni a mocní, vrátane Billa Clintona.

Ako Virginia uviedla pred súdom, Epsteinova vyvolená Ghislaine Maxwellová ju mala naverbovať do ich spoločného sídla už v pätnástich rokoch. Nebohé dievča sa malo stať sexuálnou otrokyňou. Potvrdila, že zvrhlíci Maxwellová s Epsteinom pracovali spoločne ako tím.

Epsteinov a jeho vyvolená Ghislaine Maxwellová

Ako uviedol denník The Sun, samotná Maxwellová mala dievčatko trénovať ako sexuálnu otrokyňu. Vyhýbať sa nemala psychickému ani fyzickému týraniu. Keď si ju ale Epstein užil dosýta, vraj o ňu stratil záujem. To bolo Virgínii iba osemnásť rokov. Vtedy prišiel pedofil s ďalším nápadom. Navrhol dievčaťu, aby páru odnosila novorodeniatko. Oplátkou za dieťa jej mal Epstein ponúknuť svoje sídlo.

Giuffre nakoniec dokázala utiecť namiesto toho, aby musela porodiť dieťa, a nakoniec sa usadila v Austrálii, kde teraz žije so svojím manželom a deťmi. Tam ju v roku 2011 kontaktovala FBI, aby pomohla svedčiť v otrasnom prípade zneužívania mladistvých zo strany vplyvného finančníka.

Sídlo zvrhlíka Epsteina za 16 miliónov zrovnali so zemou! 

Okrem týchto tvrdení Giuffreová tiež podrobne popísala sexuálne stretnutia, ktoré sa často odohrávali na Epsteinovom panstve na Panenských ostrovoch. Na mieste sa prakticky nepretržite mali odohrávať divoké orgie. V sídle sa mal podľa nej ukázať aj bývalý prezident Bill Clinton. Toho mala spoločne s Maxwellovou a Epsteinom obšťastniť skupina mladých krások. Špekuluje sa dokonca aj o tom, že Virgíniu mal zneužiť britský princ Andrew. Ten to však vehementne popiera.

Ghislaine Maxwellová bola zatknutá 2. júla 2020 vo svojom sídle v New Hampshire. V súčasnej dobe s údajnou pomocníčkou Jeffreyho Epsteina prebieha súdne pojednávanie. Hoci sa prípad už chýli k svojmu koncu, ako uviedol denník Bild, musel byť proces náhle pozastavený. Jeden zo sudcov mal ochorieť. Nie je jasné, či sa jedná o covid-19.

Syn kráľovnej Alžbety je spájaný so sexuálnym predátorom Jeffreym Epsteinom

 Pedofil  Epstein 

Epstein bol v roku 2008 odsúdený na 18 mesiacov za sexuálne zneužívanie neplnoletých a obchod s ľuďmi. Odsedel si 13 mesiacov. V roku 2019 bol znova obvinený zo sexu s maloletými dievčatami. Zneužitých dievčat mali byť celé desiatky. Do jeho sídla na Floride mu mala úbohé dievčatá vodiť práve Ghislaine Maxwellová.

Ako uviedol denník Daily Mail, Epsteinovo sídlo bolo zariadené podobne ako päťhviezdičkový hotel a zároveň ako prepracovaná kancelária. Nechýbalo nič, na čo by si človek pomyslel. A všetko s poriadnou dávkou luxusu. Ako by to ale vplyvnému finančníkovi nestačilo. V dome prebiehali orgie s maloletými dievčatami. To sa mu nakoniec stalo osudným.

Pedofila, ktorý znásilňoval chlapcov a dievčatá, vo väzení ho pätnásťkrát zbili spoluväzni

Finančník zomrel v roku 2019 vo väzbe. Podľa oficiálnych výsledkov vyšetrovania spáchal samovraždu. To však spochybňujú jeho právnici. Špekuluje sa o tom, že bol Epstein odstránený vplyvnými priateľmi, aby nehovoril o ich zapojení do svojej kauzy.