Dievčatko (†14) na cintoríne hromadne znásilnilo päť mladíkov! Školáčka potom spáchala samovraždu!

1278

Štrnásťročné dievčatko neunieslo depresie potom, čo ju skupina piatich belgických výrastkov znásilnila na cintoríne Westerbegraafplaats v Gente. Školáčka potom spáchala samovraždu. Násilníci si mali ohavný čin dokonca natáčať na video. Polícia už údajných aktérov zadržala.

Dospievajúce dievča malo mať zraz so svojim kamarátom na miestnom cintoríne v Gente. Tam ale spoločne s ním už čakali ďalšie štyri mladíci a nešťastnú dievčinu mali znásilniť, uviedol Daily Mail.

Údajní páchatelia si pri znásilňovaní obete zhotovovali fotografie a videá, ktoré potom zverejňovali na sociálnych sieťach. Dievča štyri dni po tomto hroznom čine spáchalo samovraždu. Jej rodine potom jeden z dievčatiných priateľov o znásilnení povedal.

Hromadné znásilnenie študentky! Odporný čin skupiny futbalistov!

 Traja útočníci sú  neplnoletí 

Šokujúci je aj vek násilníkov. Dvom dospelým chlapcom bolo osemnásť a devätnásť rokov, pričom zvyšní traja ešte ani nedosiahli plnoletosť. Bolo im púhych štrnásť a pätnásť rokov.

Päť údajných útočníkov bolo zadržaných políciou a sú stíhaní za znásilnenie, útok a šírenie fotografií, ktoré hanobia danú osobu. Dvaja dospelí chlapci budú onedlho predvedení pred súd.

Samovražda cez internet! Dievča skončilo so životom za povzbudzovania užívateľov stránky

Starosta mesta Denis Dierick uviedol, že obeť veľmi dobre poznal a označil jej smrť za tragédiu. Otec znásilneného dievčatá opísal bezvýchodiskovú situáciu svojej dcéry. „Potrebovala pomoc, ale tá bohužiaľ neprichádzala. Mala za sebou ťažké obdobie a tie fotky boli poslednou kvapkou, tak mladé dievča nemôže podobnú situáciu zvládnuť. Rozpadol sa jej celý svet. Dúfam aspoň v spravodlivosť,“ uviedol.

Cudzinec znásilnil šestnásťročné dievča pri meste Terezin, zakrvavená prosila o pomoc! Čo na to Najvyšší súd?

 Minister spravodlivosti: Vinníci budú potrestaní 

Minister spravodlivosti Vincent van Quikernborn sľúbil, že zodpovedné osoby budú potrestané, a vyzval obete sexuálneho násilia, aby útoky na svoju osobu ohlásili a vyhľadali pomoc. „Neexistujú slová, ktoré by tak ohavný čin opísali, som s jej rodinou a kamarátmi,“ dodal.