Modelka Heidi Klum má strach o svoje deti. Bojí sa, že by ich mohol niekto uniesť alebo nejako zneužiť. Preto im zakazuje fotiť sa na sociálne siete, aby tak zbytočne nedráždili psychicky narušených ľudí, ktorí by ich potom mohli nejako kontaktovať.

Heidi má rada disciplínu. Aj ona ako malá musela počúvať rodičov na slovo a rovnako tak vychováva aj svoje deti. Hoci jej potomkovia prosia, že by chceli na svoje profily pridávať svoje fotografie, nemajú šancu. Heidi je v tomto smere veľa prísna.    „Som rozhodne jednou z ochranárskych matiek. Moja najstaršia dcéra má ešte len trinásť rokov a už chce zverejňovať svoju tvár,“ zverila sa modelka.

„Keď s tým príde, zakaždým to je rýchlo vyriešené, pretože poviem nie. Kedykoľvek je v nejakom príspevku, musí tam byť z boku, zozadu, nikdy nie je vidieť jej tvár. Keď to robím ja, je to iné, som dospelá, ale chcem sa pokúsiť ochrániť svoje deti pred sociálnymi sieťami čo najdlhšie,“ dodala Heidi, ktorej sa trend súčasnosti vôbec nepáči.

Podľa nej malé deti zverejňujú zo svojho súkromia príliš a môžu si tým tak veľa uškodiť. Má hlavne strach, aby jej deti nekontaktoval niekto, kto by im chcel následne ublížiť.

Slávna Nemka má trinásťročnú dcéru Helene zvanú Leni, jedenásťročného Henryho, desaťročného Johana a sedemročnú Lou. Troch mladší potomkov má s exmanželom Sealom. Ten adoptoval tiež najstaršieho Leniho, ktorého Heidi počala s bývalým partnerom Flaviom Briatorem.

Supermodelka už dva roky randí s kunsthistorikom Vitom Schnabelom.