Pre jej priateľa to musela byť rana, ktorú si ani v tých najhorších snoch nevedel predstaviť. Keď sa vo štvrtok vrátil z pracovnej cesty, našiel svoju lásku mŕtvu a úplne nahú v jej byte. Obľúbená biochemička a modelka mala odrezaný prst, ktorý si vrah odniesol so sebou a potom sa s jeho pomocou dostal obeti do jej mobilu.

Príčina smrti krásnej ruskej biochemičky Jekateriny Antoncevové (†34) bola podľa záverov vyšetrovania zadusenie alebo uškrtenie. Ruské médiá hovoria o tom, že ohavného zločinu sa mal dopustiť istý Arťom (36), ktorý je údajne silne závislý na hraní počítačových hier.

Modelka sa rozišla s priateľom, odhryzol jej za to nos!

Jekaterina pracovala v petrohradskom Technologickom inštitúte a bokom si zarábala aj ako modelka. Jej odrezaný prst polícia našla u údajného vraha doma. Muž ho mal podľa obžaloby použiť k tomu, aby sa dostal do ženinho mobilu. Z neho potom mal rozoslať správu, že jej nie je dobre a nepríde preto do práce.

Sexy modelku uniesli za bieleho dňa na ulici!

Z mobilu obete tiež vymazal konverzácie, ktorú s ňou cez moderné technológie viedol. Podľa jednej z vyšetrovacích verzií mal Jekaterine dlhovať istý obnos peňazí. Vraj sa kvôli jeho splácania pohádali. Než vrah s odrezaným prstom odišiel z bytu, zalepil okná i dvere, aby pach rozkladajúceho sa tela nezalarmoval susedov.

Lupiči modelku prepadli v jej dome, dali jej nôž na krk a poliali bielidlom!

„Bola veľmi sympatická, všetci sme ju mali radi a rešpektovali ju, je ťažké teraz o tom hovoriť,“ povedal webu pdmnews.ru Mark Šamcjan, jeden z profesorov Technologického inštitútu. „Mala svoje koníčky, milovala fotografiu a svoju prácu. Rada komunikovala so svojimi študentmi, bola to dobrá bádateľka aj vyučujúca,“ doplnil smutný profesor.

Brutálny sadistický vrah krásnej Violy (†34) je stále medzi nami