Mariah Carey má bohatého priateľa, jej fanúšikom sa nepáči

828

    Speváčka sa s austrálskym podnikateľom Jamesom Packerom vodila na talianskom ostrove za ruku a nikto nepochyboval, že tí dvaja sú nový pár.

        Podľa serveru TMZ je ich vzťah dokonca vážnejšie, než sa zdá. Pár sa vraj chce čo najskôr vziať. „Už jej povedal, že si ju chce vziať. Čím skôr, tým lepšie,“ povedal zdroj serveru TMZ.

    Speváčka by sa s ním rozhodne nemala zle. Packer je štvrtým najbohatším Austrálčanom a jeho majetok sa odhaduje v prepočte na 5 miliárd eur. Podľa známych je obrovským fanúšikom speváčky a z jeho luxusnéj jachty sú vždy počuť jej piesne.

    Fanúšikom sa ale zamilovaný boháč nepáči. „Si príliš pekná na to, aby si sa zahadzovali s Jamesom,“ napísal jeden z dvoch miliónov jej obdivovateľov na Instagrame v lavíne hanlivých komentárov, ktorá sa na speváčku kvôli novému priateľovi zniesla.

    Mariah Carey si Packera však zatiaľ vziať nemôže, aj keby chcela. Jej rozvod s Nickom Cannonem, s ktorým má štvorročné dvojčatá Monroe a Moroccana, ešte nebol dokončený.

    Packer bol ženatý už dvakrát. Manželstvo s modelkou Erikou Baxterová vydržalo šesť rokov a má s ňou tri deti. Jeho prvou manželkou bola návrhárka Jodha Mearesová, s ktorou má teraz priateľský vzťah a už ju zoznámil aj so svojou novou priateľkou.