Angličanka Karys Goodwinová (20) sa uvidela v jednej z účastníčok televíznej reality šou natoľko, že podstupuje plastické operácie, aby sa celebrite čo najviac podobala. Nechala si zväčšiť pery i poprsie a predĺžila dĺžku vlasov. A tvrdí, že ešte neskončila.
    Máloktorá žena má za celý svoj život toľko plastických operácií ako Karys Goodwinová z anglického Bristolu. Modelku očaril vzhľad televíznej hviezdičky Chloe Khanovej natoľko, že si opakovane nechala vyplniť pery, podstúpila zväčšenie pŕs, predĺženie vlasov a odfarbila si riasy. Za plastické operácie dala už 10 tisíc libier, čo je približne 12 tisíc eur.
    To modelke, ktorá si hovorí Bunny McKenzie, stále nestačí. Plánuje ďalšie zväčšovanie pŕs i pier, úpravu nosa, výplň tvárou aj injekcie botoxu. Túži sa úplne premeniť. „Milujem vzhľad Barbie a páči sa mi, ako sa moja vizáž mení pred očami,“ vyžíva si Goodwinová.

Televízna hviezda Chloe Khan

„Spomínam si, ako som mala po prvej operácii pery napuchnuté a veľké. Bola som z toho nadšená, pretože vyzerali presne ako ústa Chloe Khanovej. Krásne a našpúlené. Akonáhle opuch spľasol, už to nebolo ono,“ hovorí modelka a priznáva, že sa na plastických operáciách stala závislou. Pery si necháva upravovať každé tri mesiace a zakaždým za to zaplatí 300 libier, teda okolo 400 eur. Ďalších 150 libier, teda cca 200 eur, utratla za predlžovanie vlasov a manikúru. A ďalšie peniaze padnú na farbenie mihalníc a depiláciu.
    Karys Goodwinová nebola od detstva sa svojim vzhľadom spokojná, pretože vraj mala veľmi úzke pery. Pripadala si nevýrazná a neatraktívne. „Keď som bola malá, bola som veľmi zakríknutá. Zlepšilo sa to, keď som bola v puberte. Začalo ma baviť líčenie, pretože som vďaka nemu bola schopná zmeniť svoj vzhľad,“ spomína modelka.

Na nedostatok pozornosti si teraz rozhodne sťažovať nemôže. Ľudia si jej výraznej vizáže všímajú a pýtajú sa, či za ňou stoja chirurgické zákroky. „Mám radosť, že je to poznať. Nie som fanúšik prírodného vzhľadu,“ hovorí a dodáva, že na ňu na ulici tiež hvízdajú a pokrikujú, že je sexy. „Momentálne som singel, ale keby som niekoho stretla, musel by byť rovnaký blázon do plastík ako ja,“ hovorí mladá Britka.

Modelčiným snom je stať sa jedného dňa hviezdou televíznej show rovnako ako jej idol Chloe Khanová. „Niektorí hovoria, že vyzerám ako klaun. Ale to je ich problém. Ja tak chcem vyzerať a chcem sa jedného dňa dostať do televízie,“ stojí si za svojím Goodwinová aj napriek tomu, že vyzerá ako klaun. 🙂