Na schodisku v luxusnom bytovom komplexe sa počas troch rokov našli tri bábätká.

Test DNA odhalil šokujúcu skutočnosť

765

Minulé leto bola do bytového komplexu Willow Key na Floride privolaná polícia, na chodbe tamojšieho domu bolo totiž nájdené novorodeniatko, u ktorého bol priložený odkaz. Nebolo to však prvýkrát, počas troch rokov sa totiž na rovnakom mieste našli dve ďalšie bábätká s podobným odkazom! Šokujúcu informáciu teraz odhalil genetický test, všetky tri deti sú súrodenci.

V júni roku 2019 vyšla žena, ktorá v komplexe býva zo svojho bytu a na podlahe našla deň staré bábätko zabalené iba tričku a pri ňom ležal kus papiera s textom. „Porodila som ho v kúpeľni. Sama. Jeho otec sa nás pokúsil zabiť, vezmite ho do nemocnice,“ stálo v odkaze.

Pri ňom ležal kus papiera s textom…

Veľmi podobná situácia sa však odohrala v úplne tom istom bytovom komplexe už v roku 2016 a 2017, takto boli nájdené tri novonarodené dieťatka. Polícia povedala, že podobnosť medzi prípadmi bola príliš podivná na to, aby ju ignorovali.

Piešťanský gynekológ má so štrnásťročným dievčaťom osemmesačné dieťa

Detektív Ghen Wasserman Luker požiadal mestskú radu o peniaze, za ktoré by mohol byť deťom vykonaný test DNA. Ten odhalil prekvapivú skutočnosť. Všetky tri bábätká majú totiž rovnakú matku i otca! Detektív uviedol, že sa im podarilo identifikovať niekoľko možných rodinných príslušníkov detí. Pohlavia alebo miesto pobytu detí polícia odmietla zverejniť.

Nádejný otecko sa z dieťaťa dlho neradoval. Manželka (20) ho počala s 13ročným chalanom!