So šokujúcim vyhlásením prišla bývalá priateľka Hugha Hefnera (†91), Sondra Theodore (65). Magnáta vraj v minulosti načapala v jeho sídle, ako na izbe przní ich psa! A nebol to jediný desivý incident, ktorý sa v sídle so psom stal.

Americká modelka Sondra Theodore (65) chodila v rokoch 1976 až 1981 so zosnulým sexuálnym magnátom a zakladateľom legendárneho Playboya Hughom Hefnerom. V epizóde Secrets of Playboy pre televíziu A&E Network uviedla, že mala svojho milého nachytať, ako sexuálne zneužíva ich psa! K bizarnému incidentu malo dôjsť v Playboy Mansion, kde Hefner až do svojej smrti v roku 2017 žil.

Dva roky znásilňovania! Hovoria horúce dvojčatá o sexe s kráľom Playboya 

 Psy vraj majú tiež  potreby 

„Vošla som do jednej z izieb a videla ho, ako je na našom psovi. Revala som na neho ,Čo to robíš’?“ opisuje v programe Sondra. Jeho odpoveď ju ale vykoľajila. „Aj psy majú svoje potreby,“ povedal údajne magnát. „Už som ho nikdy nenechala samotného so psom. Nemohla som uveriť tomu, čo som videla,“ dodala zdesená expriateľka.

Vo veku 91 rokov zomrel zakladateľ Playboya Hugh Hefner

 Orálny sex so  psom?! 

Sexuálne zneužitie psa sa vraj ale v dome odohralo podľa britského denníka The Sun znova. Bývalá zamestnankyňa Playboya, PJ Masten, ktorá v spoločnosti pracovala v rokoch 1972 až 1982 vyhlásila, že v dome slasti došlo aj k ďalším zvrhlostiam. Do Playboy Masion prišla vtedajšia hviezda, herečka Linda Lovelaceová (†51). Mala byť údajne opitá a pod vplyvom drog. „Zrazu sa v miestnosti z ničoho nič objavil nemecký ovčiak. Prítomní herečku natoľko zmiatli, až ju prinútili robiť tomu psovi orálny sex,“ opisuje hrozné zážitky z domu slasti PJ Masten.

Slávna playmate pred svojou smrťou zdieľala šokujúce video!

 Ďalší chlpáč bol závislý na  kokaíne 

Hefnerova expriateľka Sondra tiež v epizóde Secrets of Playboy uviedla, že iný pes sa v sídle stal závislým od kokaínu. Drogy boli v budove všade a psík mal do jednej z fľaštičiek v sídle strčiť ňufák. „Ten pes to cítil aj z druhej strany miestnosti. Museli ho zamykať, keď boli okolo nejakí ľudia. Mal potom tendenciu im olizovať nos,“ opisuje Sondra. A z lásky to podľa modelky vraj rozhodne nebolo.