Neuveriteľne brutálny čin na deň matiek! Žena zavraždila svoje tri deti, pomáhal jej 16-ročný syn!

631

Desivé správy priniesol americký denník New York Post. Američanka Angela Flores (38) v nedeľu, vo sviatok všetkých mamičiek, spáchala niečo nepochopiteľné. Zo sveta odprevadila svoje tri deti Nathana (†8), Kevina (†10) a Nataliu (†12). Na žive nechala len najstaršieho šestnásťročného syna, ktorý jej s vraždou súrodencov pomáhal.

Americkým Los Angeles otriasol začiatkom týždňa hrozný prípad. V nedeľu ráno, vo sviatok všetkých matiek, polícia našla v dome na Victory Boulevard tri mŕtve zavraždené deti – Nathana (†8), Kevina (†10) a Nataliu (†12). K vražde sa priznala ich matka Angela Flores (38). Tú kriminalisti v nedeľu večer obvinili z násilného zabitia svojich troch potomkov a previezli ju do väznice LA County. Kaucia na prepustenie bola stanovená približne na šesť miliónov eur.

 Kde je moja  Biblia? 

„Smrť týchto troch detí je naozaj strašná a tragická. Ako rodič a starý rodič posielam úprimnú sústrasť ľuďom, ktorí ich milovali,“ uviedol vo vyhlásení po tragédii okresný prokurátor LA County George Gascon.

Susedka Prisila Canalesová, ktorá žije blízko domu, kde k nálezu telíčok došlo, americkej spravodajskej stanici CBS News popísala, čo sa dialo pred vraždami. „V sobotu večer som ju (Angelu Flores) počula kričať. Stále tak divne vyskakovala a volala ‘Kde je moja Biblia? Kde je moja Biblia?´ rozpráva susedka. Podľa nej počula matku kričať ešte niekoľkokrát. Údajne sa mala Angela hlasno modliť a v blízkosti okolitých domov zapaľovať sviečky.

 Najstarší syn s vraždou  pomáhal 

Spôsob, akým deti matka zabila, polícia nezverejnila. Špekuluje sa, že k usmrteniu došlo zastrelením. Traja zosnulí súrodenci neboli ale jedinými deťmi, ktoré Angela mala. Ďalšie tri deti má v starostlivosti ich otec a žijú s ním mimo Los Angeles. Lenže v dome, kde k tragédii došlo, žil ešte jeden šestnásťročný syn. Toho ale Angela nezabila. Teenager totiž matke s vraždou súrodencov pomáhal. Jeho identitu kvôli nízkemu veku polícia nezverejnila, potvrdila však, že bol mladík rovnako ako jeho matka zatknutý a obvinený z jednej vraždy.

Podľa okresného prokurátora LA County Georgea Gascona tamojšia polícia spolupracuje s detektívmi, aby mohli byť súdu odovzdané všetky dôkazy a podklady pre poslanie vražednej matky do väzenia.