Rušno je tento týždeň v mestskom parku Sihoť v Nitre. Policajti ho totiž prehliadajú, na mieste je aj ťažká technika. Údajne tam boli nájdené kosti a pátracia akcia by mohla súvisieť s prípadom sedem rokov nezvestnej študentky Ľudmily.

Informáciu o tom, že mestský park prehľadávajú bagre aj desiatky policajtov, priniesla slovenská televízia JOJ. Podľa jej informácií boli na mieste nájdené kosti. Všetko by vraj mohlo súvisieť s prípadom nezvestnej dvadsaťjedenročnej Ľudmily.

Potápač našiel pod vodou vrak s mŕtvymi telami! Vyriešil prípad starý 21 rokov

Tá sa stratila v roku 2014 po ceste z diskotéky. Mala sa údajne stretnúť s bývalým priateľom Jurajom. Na zraz ale nedorazila. V parku sa nachádza mestská budova, v ktorej je teraz reštaurácia. V čase zmiznutia mladej študentky bol však dom v katastrofálnom stave a vo vnútri vraj prespávali ľudia bez domova.

Záhadný prípad! Čech Roman je stále nezvestný, jeho sučka pobehuje v uliciach Bratislavy! 

„Ja aj po tých siedmich rokoch počítam s možnosťou, že môže niekde žiť,“ oznámila nedávno televízii mamička Ludmily. Polícia však zatiaľ nepotvrdila, že by veľké pátranie súviselo s prípadom nezvestného dievčaťa. Bližšie informácie k tomu, čo sa v parku deje, odmietla hovorkyňa polície oznámiť, mohlo by to vraj narušiť vyšetrovanie.

Záhada okolo mariňáka, ktorého hľadali takmer rok kvôli napadnutiu! Teraz našli jeho lebku!