Ostrý spor kráľovských bratov! William už Harrymu neverí, všetko vykecá!

921

Súčasné rozpoloženie princa Williama (38) je po rozhovore Meghan (39) a Harryho (36) a únikoch súkromných konverzácií na hrane príčetnosti. Svojmu bratovi neverí a nad Kate (39) drží ochrannú ruku. Nechcite ho rozhnevať, varuje kráľovská expertka ‘utečencov’ zo Sussexu.

Ako by nestačilo, že vojvodovia zo Sussexe vo svojej nedeľnej spovedi s Oprah Winfreyovou (67) prediskutovali svoje vzťahy s vojvodami z Cambridge. Pred niekoľkými dňami navyše ich dobrá priateľka Gayle Kingová svetu vyzradila, že súkromný hovor medzi Britániou a Kaliforniou bol inými slovami sklamaním na oboch frontoch.

Kráľovná Alžbeta II. povedala rozhodné NIE! Briti vladárke k jej rozhodnutiu tlieskajú

Princ William po tomto excese svojmu bratovi údajne nemôže veriť. Serveru People to prezradil kráľovský zdroj: „William sa obáva, že čokoľvek povie, jeho brat to bude rozmazávať v americkej televízii.“ Doplnil, že nedôvera panuje aj u Sussexov. „Takýto stav sťažuje akýkoľvek posun vpred,“ vysvetlil.

Odporcovia a zástancovia samostatnosti sa časom zmieria, myslí si britská kráľovná

Kráľovská autorka Penny Junorová webu Vanity Fair tvrdí, že je William rozhorčený z výrokov proti svojej manželke. Meghan Winfreyovej uviedla na pravú mieru, ako to bolo s kauzou kvetinových dievčat na jej svadbe. To Kate rozplakala Meghan, nie naopak. Obe dámy si následne odpustili, vo Williamovi avšak vytiahnutie kauzy zasialo semienko nedôvery. A to potom veľmi rýchlo vyklíčilo.

Prichytili Meghan pri klamstve v rozhovore s Oprah? Cestovanie bez pasu!

„William je voči Kate veľmi ochranársky a dokáže sa poriadne naštvať. Vykresliť Kate v negatívnom svetle vníma oveľa horšie, než keby Meghan napadla jeho,“ dodala Junorová. Buckinghamský palác údajne neplánuje žiadne ďalšie vyhlásenie k veci uniknutých telefonátov a strate dôvery. Podľa zdroja nechcú podporovať Sussexov v „naťahovaní telenovely“.