Prichytili Meghan pri klamstve v rozhovore s Oprah? Cestovanie bez pasu!

885

Nepodložené obvinenia, zjavné výmysly a najskôr aj lži použila Meghan (39) vo svojej teraz už pamätnej televíznej spovedi. Teraz by mala vysvetliť ďalšie nezrovnalosti. Po prijatí do kráľovskej rodiny vraj prišla o pas. Ako je teda možné, že potom podnikla najmenej 13 zahraničných ciest do desiatich krajín sveta? Je snáď Superman, že by lietala len tak?

„Nemohla som len tak niekam ísť … Keď som sa k tej rodine pripojila, bolo to naposledy, čo som videla svoj pas, svoj vodičský preukaz, svoje kľúče. Myslím tým do tej doby, než sme odišli. Všetko som musela odovzdať, nič z toho som nevidela,“ posťažovala sa bývalá americká herečka počas spovede u Oprah Winfrey (67).

Sestra Meghan po škandalóznym rozhovore, varuje Harryho! Pomôže jedine terapia…

 To si  nabehla! 

Britský denník The Sun hneď poukázal na skutočnosť, že vojvodkyňa podnikla od roku 2016, kedy bola prijatá do kráľovskej rodiny, najmenej 13 súkromných ciest do zahraničia. Často privátnym tryskáčom. A je vraj nad slnko jasné, že sa musela preukazovať cestovným dokladom…

„Nie sme rasistická rodina,“ reagoval princ William na obvinenia Harryho s Meghan

Možno si neuvedomila, že jej výlety sú, aj kvôli statusu celebrity, väčšinou dobre fotograficky zdokumentované. Stačilo len zapátrať v archívoch a vytiahnuť niektoré jej slávnejšie putovanie za zábavou…

V Buckinghamskom paláci nad Meghaniným tvrdením o zaistenom pása len krútia hlavami. Bez pasu totiž môže cestovať len a iba kráľovná Alžbeta II. (94). Pre ostatných členov rodiny žiadna výnimka neplatí!

Meghan pred kráľovnou rozprávala, aký je Harry manžel a dobre sa pritom bavili

 Preukázané  cesty… 

Jún 2016: Letela s Harrym do Botswany a bývali v safari tábore, kde noc vyjde v prepočte na 1.900 eur.

Január 2017: Sledovala polárnu žiaru v Nórsku.

August 2018: George Clooney pre nich poslal súkromný tryskáč, a potom si užili predĺženého víkendu v jeho vile pri talianskom jazere Como.

August 2018: Návšteva kamarátky Jessiky v Toronte.

Február 2019: Vyrazila na honosnú oslavu blížiaceho sa príchodu bábätka do New Yorku.

August 2019: poučovala svet o znečistení ovzdušia na Ibize, dorazili, ako inak, súkromným tryskáčom.

September 2019: Prišla fandiť na tenisový US Open svojej kamoške Serene Williamsovej.
Svadba návrhárky Misha Nono v Ríme.