Na koncerte v Ostrave mali podľa kapely Be Fading Fast „zákerne bodnúť“ jedného z jej členov. Prevádzkovateľ o tom ale nič nevie, rovnako ani polícia. Na mieste nezasahovala ani záchranná služba, ktorá by pobodaného a zraneného člena odviezla.

O čine informovala kapela na svojom Facebooku v nedeľu dopoludnia. „Jeden z našich členov bol včera na koncerte v ostravskom Barráku zákerne bodnutý nožom a potom, čo sa v kotli zosunul k zemi, mu pariaci fans zlomili nohu a pomliaždili hlavu,“ napísali muzikanti.

Rodičia nechali jedenásťročnú dcéru päť dní doma samotnú! Odišli na koncert. Teraz im hrozí väzenie

Podľa nich bol následne zranený hudobník vynesený von a odvezený do nemocnice, kde ho mali začať „dávať dohromady“. „Chceme sa týmto obrátiť na všetkých vyššie menovaných s prosbou o pomoc a zdieľanie tohto príspevku. Je jednoznačné, že tento prípad bude vyšetrovať polícia a pomôže akákoľvek informácia vedúca k nájdeniu páchateľa. Máme tým na mysli ‚človeka’, ktorý nášho člena zákerne bodol do chrbta,“ doplnili hudobníci.

Blonďavý anjelik v karibskom väzenskom pekle! Miliardárova nevesta (38) po zabití policajta už sedí v obávanom väzení

K celej veci sa vyjadril aj prevádzkovateľ klubu Barrák Marcel Palovčík. „Kým som to nezačal sám riešiť po zistení z internetu, že sa malo niečo také stať, tak sa nikto ani neobťažoval ma kontaktovať a akokoľvek túto situáciu s nami riešiť,“ uviedol na sociálnej sieti.

Preto sa vo veci začal sám angažovať a zisťovať, čo sa mohlo alebo nemohlo stať. Podľa neho bol na akcii jeden človek s poranenou nohou, toho ale vraj po 15 minútach odviedli kamaráti preč. „Už mi volala aj kriminálna polícia a sami pozerali, čo sa deje. V Ostrave za celú noc a poldeň neprebehlo žiadne oznámenie o tomto čine. Začínajú všetko prešetrovať až na základe článku v Denníku, ktorý vznikol na popud komentárov tu na Facebooku,“ dodal Palovčík s tým, že z klubu odchádzal ako posledný a žiadnej krvi si nevšimol.

Krásna a nebezpečná, bitkárka Sarah ide do väzenia! 5,5 roka za bitku na diskotéke

„Netvrdíme na 100 %, že sa to nestalo, ale nikto z nás, čo mali akciu na starosti, nezaznamenal akýkoľvek náznak nejakého pobodania. Všetko sme sa dozvedeli až tu z Facebooku,“ uzavrel prevádzkovateľ. Polícia sa podľa jej hovorkyne Evy Michalíkovej prípadom zaoberá, žiadne oznámenie ale nezaznamenala.

Výbuch na koncerte v Manchestri neprežilo 22 ľudí. Medzi obeťami sú aj malé deti