Podozriví z vraždy nezvestnej podnikateľky Jany mieria pred súd!

852

Česká podnikateľka Jana Svobodová zmizla pred šiestimi rokmi. Jej posledná snímka pochádza z mýto brány na diaľnici D8. Slovenská prokuratúra verí, že záhade prišla na kĺb. Pred súd mieria známy recidivista Ľubomír B. a jeho kamarát Marek P., ktorí mali ženu prepadnúť a zavraždiť! V prípade, že budú uznaní vinnými, hrozí im až doživotie.

Slovenská prokuratúra oznámila prielom v kauze zmiznutia českej podnikateľky. V roku 2015 bola naposledy videná vo svojej firmy v pražských Holešoviciach. Jana Svobodová nasadla do svojho auta a neskôr sa údajne vydala po Argentínskej ulici na diaľnici D8. Vo vozidle však už mali sedieť dvaja únoscovia. Ešte tam ju zachytila ​​kamera pri mýtnej bráne. Stopa ďalej vraj vedie k Velemínu, kde sa podľa informácií televízie TV Markíza otočila a mierila po D1 opäť smerom k Prahe. Potom akoby sa po nej zľahla zem.

Polícia má dvoch podozrivých Slovákov z únosu a vraždy podnikateľky Svobodovej! Telo ale stále chýba

Prípad uviazol na mŕtvom bode a šesť rokov nebolo jasné, čo sa žene stalo. Vyšetrovatelia na Slovensku však uviedli, že v prípade Jany Svobodovej vzniesla prokuratúra obžalobu voči Ľubomírovi B. a jeho kamarátovi Marekovi P. Podľa televízie majú mať strážcovia zákona očitého svedka, ktorý uviedol, že sa mu dvojica zverila s tým, že podnikateľku prepadli. Údajne ju udreli do hlavy, naložili do auta s úmyslom ju vyhodiť a ukradnúť jej auto. Všetko však dopadlo inak. V aute sa mala začať Jána preberať, tak ju vraj uškrtili pásom. Policajti sa domnievajú, že jej telo pochovali pri obci Antonínův Důl pri Jihlave.

Podnikateľka Jana zmizla pred 4 rokmi! Za vraždu teraz zatkli dvoch mužov

Ľubomír B. je známy recidivista, ktorý bol už trestaný. Verejnosť si ho pamätá ako väzňa na úteku. Do väzenia ho poslali za lúpež. Podarilo sa mu však utiecť a skrýval sa na povale v dome rodičov.

Dvadsaťjedenročná študentka namiesto do taxíka nasadla do auta vraha!

V prípade, že ho súd uzná vinným, hrozí mu až doživotie. Jeho mama však neverí, že takýto čin spáchal. „To nie je pravda, to je vymyslené, všetko je to zmanipulované,“ uviedla pre TV Markíza. Jeden z obyvateľov mesta Ostrova, odkiaľ muž pochádza, takisto neverí, že by bol schopný vraždy. „Bol taký bojovnejší, ale zavraždiť človeka, to neviem, či by bol schopný,“ uviedol.