Prvé momenty v pakistanskom väzení: vyhrážky a slová o samovražde! Popísala prvé momenty Tereza H.

499

Češka Tereza H. pred niekoľkými rokmi skončila v pakistanskej väznici Kot Lakhpat za údajné pašovanie drog. Za mrežami strávila takmer štyri roky a po návrate do Českej republiky sa rozhodla, že popíše celý svoj životný príbeh od začiatku do konca. Na profil na platforme HeroHero pravidelne pridáva videopríspevky, v ktorých detailne opisuje, čo prežila. V tom najnovšom fanúšikom porozprávala o prvých momentoch vo väznici a zmienila aj samovraždu!

Vtedy iba dvadsaťjedenročnú Češku zadržali colníci na letisku v pakistanskom Láhaure začiatkom januára roku 2018. V kufri mala Tereza prevážať deväť kíl heroínu. V tamojšej väznici nakoniec strávila takmer štyri roky, kým súd vypočul argumenty jej právnika a oslobodil ju všetkých obvinení.

Tereza teraz opisuje, čo sa počas tých štyroch rokov odohrávalo. V najnovšom príspevku sa vracia ku chvíľam krátko po zatknutí ak prvým momentom vo väznici. Policajti, ktorí ju predtým vypočúvali, ju vysadili pred bránami väznice, kde čakala na bacharku. Všetky svoje veci mala zbalené v dvoch igelitkách.

Tereza H. (26) povedala, ako to bolo s prvou cestou do Pakistanu!

 Desivé slová o  samovražde 

„Bacharka bola o dve hlavy vyššia ako ja, veľkou silou ma chytila za zápästie a hovorila, nech idem s ňou,“ popísala Tereza. „Potom mi prehľadala tie igelitky, vzala mi cigarety a pýtala sa ma, či mám pri sebe peniaze,“ dodala Češka s tým, že zabudla na to, že jej právnik nejaké peniaze dal, a myslela, že jej všetky peniaze zobrali už na policajnú stanicu. Odpovedala teda, že nie, ale bacharka čoskoro našla peniaze od právnika a nahnevala sa, že jej Tereza klame.

„Povedala mi, že keď si odpykám tento trest, tak pôjdem znova do väzenia za to, že som jej klamala. Z toho som mala nervy. Neskôr som sa dozvedela, že takto strašia všetkých, že ženám hrozí, že im za krádeže useknú ruky a podobne,“ vysvetlila mladá blondínka.

Pašeráčka heroínu Tereza, sa na súde zrútila v slzách, po vypočutí rozsudku!

„Vtedy som to brala vážne a hovorila som si, čo budem robiť. Pozerala som, či tam nie je niečo, kde by som sa obesila,“ šokovala Tereza vo videu, ale vzápätí všetko uviedla na pravú mieru: „Nie, to si samozrejme robím srandu. Ja som ani raz za tie štyri roky nepremýšľala nad samovraždou.“