Šialené monštrum vraždilo sekerou v jasliach! Zabil štyri deti! Ďalší zranil

694

Muž pri útoku sekerou zabil v jasliach v Brazílii štyri deti. Informoval o tom v stredu server G1 s odkazom na vyhlásenie polície. Ďalšie štyri deti utrpeli zranenie. Útočník sa po čine vzdal policajtom. Motív útoku nie je zatiaľ jasný.

Útok sa stal v meste Blumenau v štáte Santa Catarina na juhovýchode krajiny. Podľa polície do jasliach vnikol dvadsaťpäťročný muž, ktorý začal sekerou útočiť na deti. Najmenej štyri zabil a ďalšie zranil. Miestna nemocnica podľa agentúry Reuters vyhlásila, že ošetruje štyri deti vo veku do dvoch rokov.

Polícia teraz vyšetruje, či sa do útoku zapojili aj ďalší ľudia. Analyzuje dáta z mobilného telefónu a počítača podozrivého, aby zistila, či mu s plánovaním a vykonaním činu niekto pomáhal.

Dvaja mŕtvi po útoku v škole vo Vrútkach! Vraždil bývalý žiak!

Pred jasľami sa potom, čo sa rozšírili informácie o útoku, zhromaždil veľký počet ľudí. Podľa serveru G1 od roku 2011 Brazília zaznamenala vyše desať kriminálnych útokov na školy. Na konci marca jeden študent zabil svoju učiteľku v škole v Sao Paule a ďalšie dve osoby zranil.

Pedofil, ktorý znásilnil Veroniku (10), bol problémový človek už v škole!