Zhromaždila sa veľká skupina ľudí, aby sledovali okamih, keď lietadlo Airbus, ktoré preletelo ponad obvodový plot na letisku Skiathos Alexandros Papadiamantis v Grécku.

Okolostojaci sa cítili, akoby si takmer nechali oholiť vlasy obrovským osobným lietadlom, pretože to urobilo neuveriteľne nízke pristátie.

Verejnosť, ktorá sa zhromaždila, aby sledovala, ako lietadlá pristávajú na gréckom ostrove Skiathos, dostali o niečo viac, ako čakali.

Video ukazuje, ako sa Airbus A321 blíži ku krištáľovo modrým vodám Stredozemného mora, kde sa lode pokojne pohybujú pod nim.

Čím bližšie je lietadlo, tým je jasnejšie, že lietadlo sa pokúša pristáť chvíľu po vyčistení obvodového plota na letisku Skiathos Alexandros Papadiamantis.

Hukot prúdových motorov maskuje krik leteckých nadšencov dole, keď sa lietadlo dostane do vzdialenosti niekoľkých metrov od ich hláv, keď raketovo prechádza.

Prach z cesty je nakopený rýchlosťou lietadla, keď niekoľko ľudí uháňa z cesty prichádzajúcemu lietadlu.

Po manželskej hádke narazil pilot lietadlom do vlastného domu. Vnútri bola jeho žena i syn

„Koľko divákov si myslíte, že potrebovalo nové nohavice?“ spýtala sa jedna osoba pod videom, ktoré zverejnil GreatFlyer.

Účet sa pýtal sledovateľov, či bolo pristátie „najnižšie vôbec“ na letisku.

Ďalší komentátor YouTube vysvetlil, prečo sa piloti niekedy pokúšajú zastaviť svoje lietadlá čo najrýchlejšie.

Tarzanová tragická smrť! Spadlo s ním lietadlo!

Povedali: „Vysoká teplota a veľmi krátka vzletová a pristávacia dráha, musíte urobiť hlboké pristátie, aby ste maximalizovali dostupnú vzletovú a pristávaciu dráhu na zastavenie.

Tretí zatlačil na návrhy, že pilot sa hrá so zhromaždenými davmi.

„Predtým, ako dospejeme k záveru, povedzme, že nevieme, prečo lietadlo skončilo tak strašidelne nízko pri pomerne rutinnom prístupe, ale pochybujem, že to bolo „úmyselné“ „predvádzanie sa“,“ napísali.

Lietadlo z Kostariky do Mexika nemohlo odletieť, pretože piloti boli "nacenganí"

Ľudia, ktorí tam stáli, tam však napriek výstražným signálom a semaforom určite stáli úmyselne.