Vyspala sa so šiestakom, potom si ho vzala. Po 12 rokoch sa pár rozišiel

2569

Učiteľka Mary Kay Letourneau spôsobila rozruch v roku 1996, keď vyšiel najavo jej románik s dvanásťročným Vilim Fualaau. Po prepustení z väzenia spolu dvojica dvanásť rokov žila. Vlani ale nasledoval rozchod.

Znie to ako príbeh zo zlého červeného románu, ale v roku 1996 ho Amerika skutočne zažila. Tridsaťštyri ročná učiteľka Mary Kay Letourneau, v tom čase vydatá žena a matka štyroch detí, sa zahľadela do dvanásťročného žiaka Viliho Fualaau. U platonického zaľúbenie bohužiaľ nezostalo. Dvojica spolu mala sex a žena krátko nato otehotnela. To už ju ale vyšetrovala justícia, ktorá jej udelila trojmesačný pobyt za mrežami a podmienečné prepustenie. Dva týždne potom bola učiteľka so svojím žiakom opäť pristihnutá v aute počas sexuálneho kontaktu. Tentoraz z toho už nevyviazla ľahko a šesť rokov strávila vo väzení. Počas tejto doby stihla porodiť už druhé spoločné dieťa.

Keď bola Letourneau v roku 2004 prepustená, už dospelý Fualaau sa prihováral na súde, aby jej bol zrušený zákaz styku. Po vyhovení želania mohlo konečne dôjsť k legálnemu manželskému zväzku.

„Nie som obeť. Nehanbím sa za to, že som otec. Nehanbím sa za to, že milujem Mary Kay,“ nechal sa muž neskôr počuť.

Spolužitie im ale nakoniec nevydržalo navždy. Vlani médiami prebehla správa, že sú manželia odlúčení. „Už nejakú dobu boli medzi nimi problémy. Snažili sa ich vyriešiť, ale nefungovalo to. Stále sú však zaviazaní byť svojim deťom dobrými rodičmi,“ povedal anonymný zdroj magazínu People.

VIDEO: Toto je najkrajšia matikárka na svete! Študenti z nej nemôžu spustiť oči

Podľa iných domnienok je ale možno všetko inak. Fualaau vraj len potreboval získať licenciu k rozbehnutiu obchodu s marihuanou. Kriminálna minulosť jeho partnerky mohla byť problémom, preto sa pár údajne rozišiel len naoko.

Vilim Fualaau s dcérami.

Možno sa mu ale tiež v 33 rokoch zacnelo po výhodách neviazaného muža, živote, ktoré kvôli skorým rodičovským povinnostiam nikdy nezažil. Na ceste mladého dospelého ho môžu napokon sprevádzať aj jeho dve dcéry, dvadsaťročná Audrey a osemnásťročná Georgia.

O netradičným a zakázanom vzťahu rozpráva viac kniha Only One Crime, Love (Iba jediný zločin – láska).