Záhadná smrť sestier, ktorým sa nepodarilo ujsť pred smrťou! Ich mŕtvoly našli v rieke, boli k sebe pripútané lepiacou páskou

612
  • Čo sa s nimi stalo? Spáchali samovraždu, alebo ich niekto zabil? Vyzerá to, že si niekto prial ich smrť. Telá nezvestných sestier Taly († 16) a Rotan († 22) Fareaových bola nájdená náhodným okoloidúcim v newyorskej rieke Hudson. Ich mŕtvoly bola k sebe zlepené páskou.

Polícia v New Yorku vyšetruje záhadnú smrť dvoch moslimských sestier zo Saudskej Arábie. Ich telá boli k sebe pripútané lepiacou páskou okolo pása a členkov tak, aby ich vyhasnuté tváre na seba akoby hľadeli. Aj keď bola jednou z vyšetrovacích verzií samovražda, ktorú mohli dievčatá spáchať skokom z mosta Georgea Washingtona, polícia túto možnosť už vylúčila, informoval Daily Mail.

Rodina Fareaových priletel zo Saudskej Arábie do Spojených štátov v roku 2015. usídlili sa vo Fairfaxe v štáte Virginia. V decembri 2017 potom sestry údajne od rodičov ušli. Keď ich policajti našli, dievčatá ich prosila, aby nič nehovorili rodičom. Všetko nasvedčovalo tomu, že sa od nich chcú dostať čo najďalej. V auguste 2018 bolo vyhlásené pátranie po Tale. Odvolané bolo potom, čo polícia zistila, že sa nachádza pri svojej sestry v New Yorku.

Gang znásilnil a zabil študentku. Vrahovia sa kumpánovi chválili, že ak by bol s nimi neprepásol by sex

17. októbra tohto roku sa matka so svojimi dcérami naposledy skontaktovala. Potom už o nich údajne nepočula. 23. októbra ju ale zavolali zo saudskoarabskej ambasády, že sa rodina musí vrátiť domov. Jej dcéry vraj požiadali v USA o politický azyl. O deň neskôr boli ich mŕtvoly nájdené v rieke. Polícia teraz prešetruje ako záhadnú smrť sestier, tak aj ich nemenej záhadný život. Boli zavraždené kvôli tomu, že zneuctil svoju rodinu?

Moslimka sa vydala za kresťana. Jej brat ju kvôli zachovaniu cti zastrelil

Podľa portálu Arab News išlo o normálnu rodinu. „Boli ako my všetci ostatní, bola to šťastná rodina. Boli príjemní a vyrovnaní. Zvesti o tom, že sestry utiekli z domova, sú pre nás nepochopiteľné. Je to nemožné. Ich matka bola prirodzene ochranárska, ale rozhodne nie tak, aby ich od seba odohnala,“ povedali známi rodiny zo Saudskej Arábie.