Žena hodila vinu za vraždu svojho manžela na krokodílov, prechádzalo jej to 18 rokov

1401

Smrť manžela Denisy Williamsovej polícia označila za nehodu, v ktorej hrali veľkú úlohu aligátory. Sama Denisa bola mimo podozrenia dlhých osemnásť rokov. Potom sa ale desivá pravda ukázala.

Súdny odhadca nehnuteľností Mike Williams sa v roku 2000 stratil pri love na kačice na jazere Lake Seminole. Je to vodná plocha plná aligátorov, takže keď sa jeho telo nenašlo, polícia uzavrela vec tak, že muž pravdepodobne vypadol z člna a zožrali ho krokodíly. Oficiální správa potom nakoniec hovorila len o utopení.

V roku 2016 bolo však telo Mika Williamsa objavené v nánosu bahna. Nepokúsané, takže aligátory si na ňom rozhodne nesmlsli, zato s dierou po guľke v hrudi.

Jeho bývalá manželka Denisa Williamsová bola tou dobou už vo veľkom podozrení. Po smrti manžela zinkasovala dva milióny dolárov na životnej poistke. Tiež už v tom čase mala Denisa vzťah s Mikovým najlepším kamarátom Brianom Winchestrom a spoločne peniaze z poistiek roztáčali a užívali si skvelého života. Brian si Denisu vzala v roku 2005. Pár spoločne vymyslel plán a tiež historku, ktorú potom povedali polícii. Tá bola zvedená zo stopy, a uzavrela preto prípad ako nehodu.

Ešte sťastný manželsý pár. Denise Williamsová s dcérou a manželom Mikom, ktorého sa neskôr rozhodla zniesť zo sveta.

Lenže vražedná dvojica spolu nevydržala naveky a v roku 2016 sa veci zvrtli. Vtedy Winchester uniesol Williamsovou a držal ju ako rukojemníčku. Bol pritom ozbrojený pištoľou. Došlo tomu po tom, čo zistil, že sa s ním chce Williamsová rozviesť. Winchester bol za ozbrojený únos odsúdený na 20 rokov väzenia. Za mrežami sa však obával, že Williamsová sa k vražde nakoniec prizná a vinu hodia na neho, čo by mu mohlo vyniesť trest smrti. Rozhodol sa ju predbehnúť a vo väzení vypovedal, že skutočne zabili Mika Williamsa. Pár dní po jeho výpovedi bolo telo zavraždeného nájdené.
Podľa sudcu Williamsová a Winchester vraždu plánovali dlhých deväť mesiacov. Detaily neboli zverejnené, ale malo ísť o veľmi prepracovaný plán, ktorý vyvrcholil tým, že Williamsa Winchester zastrelil. Williamsová aj Winchester teraz čelia vážnym obvineniam. Winchester je obvinený z vraždy prvého stupňa, Williamsová zo spolčenia s cieľom vraždy. Obaja sú vo väzbe a čakajú na verdikt súdu.