Známeho rappera (†30) rozštvrtila jeho manželka!

 Jeho prsty vraj dala zožrať krysám

1249

Marínu Kochalovovu (36) zatkla polícia, ktorá ju podozrieva z vraždy jej manžela, ruského rappera Andyho Cartwrighta (†30). Podľa vyšetrovateľov mala s mŕtvym telom sex a potom ho mala spoločne so svojou matkou rozrezať. Prsty zavraždeného vraj dali zožrať krysám.

Podozrivá však svoju vinu popiera a tvrdí, že manžel zomrel prirodzenou smrťou. Priznala sa iba k tomu, že jeho telo rozrezala. Vyšetrovatelia však tvrdia, že majú dosť dôkazov, ktoré ukazujú na to, že vraždu vopred plánovala.

Kauza okolo slávneho rappera sa priostruje. Dozorcovia údajne len prizerali, keď R. Kellyho mlátil spoluväzeň

„Krátko pred smrťou Andyho kúpila Kochalovová liek v mestskej lekárni, ktorý neskôr použila na spáchanie trestného činu,“ uviedli kriminalisti. Podľa nich mala svojho manžela otráviť veľkou dávkou inzulínu.

Policajti zatkli tiež matku podozrivej Elenu Kochalovovu, pretože vraj existujú dôkazy o tom, že sa s dcérou na vražde dohovárala a nakoniec jej pomohla telo zavraždeného rozrezať. Tela sa chceli zrejme zbavovať po častiach, pretože prsty dali zožrať potkanom a zvyšok uložili do mrazničky v petrohradskom byte.

Chytili ďalšieho vraha slávneho rappera! Skrýval sa u svojej sestry

Právnička Eleny Kochalovovej bola zatknutím jej klientky veľmi rozzúrená a nazvala to poslednou kvapkou. Tvrdila tiež, že sa polícia Eleny vypytovala na nechutné otázky. Vyšetrovatelia sa údajne mali pýtať, či ochutnala krv zavraždeného a či mala s mŕtvym sex. Celú vraždu dvojica žien údajne spáchala preto, že rapper bol svojej manželke neverný.

Bývalý gangster prehovoril o vražde rappera Tupaca Shakura

Podľa vyšetrovateľov rappera manželka predávkovala liekmi. Detaily neboli zverejnené, súd však považoval argumenty obžaloby za natoľko presvedčivé, že žene 30. októbra predĺžil väzbu.

Rapper Separ, manžel speváčky Tiny, na svojom koncerte vyfackal fanúšika!