Anne Hathaway: Módna múza Hollywoodu

2038

Skôr, ako zohrala kľúčovú úlohu vo filme Diabol nosí Pradu, bola len dievčatkom bez vkusu a názoru. Dnes je z nej očarujúca mladá žena udávajúca trend, herečka, ktorá si môže vyberať z množstva scenárov a najväčšia láska talianskeho mafiána.

O svojom štýle: Pred natáčaním filmu Diabol nosí Pradu som vôbec nemala cit pre štýl. Zlom nastal až potom, ako som sa zoznámila s Patricou Field, ktorá robila kostýmový styling celého filmu. Naučila ma brať módu s humorom a používať ju ako prostriedok na vyjadrenie mojej osobnosti.

O zvodnosti: Naučila som sa, že žena nemá nikdy ukazovať veľa nahej kože naraz. Radšej sa upriamim na určitú časť tela a zvyšok zahalím. Rada ukazujem napríklad nohy v rolákových minišatách s dlhým rukávom.

O kolegyniach: Chcela by som vyzerať ako Jessica Biel. Páčia sa mi jej obliny a svaly. Bohužiaľ, tomu sa asi nikdy nepriblížim, ale aj tak, Jess je mojou inšpiráciou na to, aby som začala cvičiť. Ak by som sa mala stať mužom, tak by to bolo jedine kvôli Cate Blanchett. Je jednoducho úžasná.

O vzťahoch: Snažím sa nezačínať si s nikým, s kým pracujem. Rozhodne to uľahčuje život. V udržiavaní vzťahu bez komplikácií rozhodne nemám konkurenciu!

O rozchode s Follierim (sedí v base za vystavovanie nekrytých šekov, spreneveru a pranie peňazí): Najhoršia vec, ktorá sa môže stať, je niekedy tou najlepšou, ak nedovolíme, aby si z nás vzala to najlepšie.

O manželstve: Určite nepatrím k ľuďom, ktorí nevedia, na čo je manželstvo. Chcem sa vydať a chcem mať rodinu. Moji rodičia sú manželmi už dvadsaťpäť rokov so všetkým, čo k tomu patrí, dúfam, že jedného dňa budem s mojím manželom rovnako šťastná, ako sú oni.

O svojej najväčšej neresti: Vôbec sa necítim previnilo, keď celý deň polihujem len tak doma. Je to môj najobľúbenejší hriech, mám neskonalý pôžitok z ničnerobenia!

O charite: Venujem sa charite preto, lebo som začala mať výčitky svedomia a zlý pocit z toho, že ja mám všetko a niektorí nemajú vôbec nič.

O svojom životnom cieli: Mojím vytýčeným cieľom je spievať na Brodway, tam sú naozajstní páni herci a speváci.

Tvorcovia najdrahšieho českého filmu žalovaní za podvod! 

O svojich pocitoch: Najlepšie vyzerám po tom, keď na mojom výzore po niekoľkých hodinách dokončí prácu tím vizážistov, kaderníkov a stylistov. Najlepšie sa však cítim vtedy, keď sa niekoľko dní nevidím v zrkadle a robím len veci, ktoré ma bavia.

O životnom štýle: Vyhýbam sa hollywoodskemu životnému štýlu: party, chľast, drogy. Naozaj nepijem. Neberiem drogy. Vo svojom živote som dostala kopec neskutočných šancí a ani ma nenapadne si to takto pokaziť.
xXx 

Hon na bosorky! Likvidácia starých filmov a seriálov vadí aj niektorým aktivistom