Ich aférka ich stála vzťahy a rovnako spolu nezostali. Režisér Rupert Sanders sa po piatich rokoch opäť rozhovoril o romániku s herečkou Kristen Stewart (26). Označil ho za úlrt a momentálne zlyhanie mysle.

„Človek nikdy nevie, čo ho v živote čaká. Za každým rohom je niečo neočakávané, to je proste život. Musíte si zamiesť pred vlastným prahom a snažiť sa čo najlepšie pokračovať ďalej,“ povedal Sanders pre britský denník Metro. „Každý robí chyby. Ja trochu viac než ostatní, ale asi by som nemal tak vzrušujúci život, keby som ich nerobil. Keby ste odpísali človeka kvôli chvíľkovému zlyhaniu, nikto by umenie nerobil.“

Stewartová a Sanders v roku 2012 spolu natáčali rozprávku Snehulienka a lovec a ich pracovný pomer prerástol do mileneckého vzťahu. Keď sa všetko prevalilo, herečka i režisér sa verejne ospravedlnili svojim blízkym a zdôrazňovali, že chcú hlavne udržať svoje existujúce vzťahy.

Priateľ Stewartovej Robert Pattinson to ale neuniesol a herečku opustil. Za čas sa k sebe vrátili, ale potom sa definitívne rozišli. Stewartová neskôr priznala, že sa jej páčia aj ženy a momentálne randí s modelkou Stellou Maxwellove.

Sandersová manželka Liberty Ross, s ktorou má režisér dve deti, po nevere požiadala o rozvod. Vysúdila milióny a potom sa vydala za miliardára, hudobného producenta Jimmyho Iovine.