Rozvodová bitka Lucie Vondráčkovej (38) a Tomáša Plekanca (35) naberá na sile. Právnici na dvoch kontinentoch pracujú na plné obrátky, veď ide o milióny! Zo skoro mesiac starého vyhlásenie o pokojnom a rozumnom konci vzťahu zostala prázdna fráza a obe strany bojujú, čo im sily stačia.

Prvé informácie zneli, že Tomáš Plekanec Lucii ponúkol, že jej nechá byt na Kavčích horách v hodnote 25 miliónov korún /milión eur/ a na to ďalších päť miliónov /200tisíc eur/ v hotovosti. Ďalej uviedol, že bude platiť všetky náklady na deti a bude posielať alimenty vo výške niekoľkých desiatok tisíc korún mesačne na oboch synov.

Nové informácie ale naznačujú, že takáto ponuka bola pre Luciu neprijateľná, pretože ona chce v Kanade vysúdiť oveľa viac. „Lucia chce 7 miliónov dolárov a tiež mesačné alimenty vo výške 30 tisíc dolárov. Tomáš má potom zaplatiť aj súdne výdavky vo výške 100 tisíc dolárov,“ tvrdí zdroj z okolia Plekanca s tým, že aj tak platí prenechaní bytu a ďalšie výdavky.

A kvôli takýmto peniazom je skrátka pre Luciu Vondráčkovú výhodnejšie podstúpiť rozvodové martýrium v ​​Kanade, hoci predmanželskú zmluvu podpísala v Česku.